Sportas

Jonavos triatlono metu bus ribojamas eismas


Jau šeštadienį Jonavoje vyks vienas didžiausių triatlono renginių Lietuvoje – Jonavos triatlonas. Tai bus ketvirtasis Lietuvos triatlono taurės (LTT) etapas, pritrauksiantis ne tik didžiulį būrį mėgėjų, bet ir nemažai pajėgiausių šalies triatlonininkų.

LTT direktorius, renginio organizatorius Audrius Jaraminas atsiprašo už lakinus nepatogumus miestiečiams ir kviečia palaikyti sportuojančius žmones.

„Jau septintą kartą jums sudarysime nepatogumų ribodami eismą. Labai atsiprašome ir prašome jūsų supratingumo, nusišypsoti dirbantiems ir palaikyti važiuojančius dviratininkus“, – sakė A. Jaraminas.

Visas veiksmas Jonavoje prasidės nuo 6 val. ryto. Bus uždaryta Sodų g. atkarpa nuo plovyklos iki Joninių slėnio, todėl gyventojų prašoma rinktis kitus išvažiavimus iš savo kiemų bei statytis automobilius kitose vietose. Išvykti dar bus galima, bet įleisti atgal renginio metu organizatoriai neturės galimybės.

8.30 startuoja plaukimo rungtis. Joninių slėnyje startavę sportininkai plauks apie 25 min. Tuomet visi triatloninkai sės ant dviračių ir važiuos savo distanciją. Trasoje jie bus 9-11 val.

Dviračių trasa drieksis Sodų, Kauno gatvėmis bei kertama Vasario 16-osios g. Kol važiuos dviratininkai, policijos pareigūnai neleis automobiliams važiuoti Kauno ir Vasario 16-osios g. sankryžoje.

Taip pat bus ribojamas eismas Kauno gatve nuo Sodų g. iki Skrebinų sankryžos. Dviračių trasa vėliau drieksis nuo Kauno g. iki Žeimių, tuomet posūkis į Čičinus, vėliau lauks kelias iki Rimkų gyvenvietės. Pravažiavus Rimkus, bus grįžtama į Jonavą pro linksmąjį vandenvietės kalnelį Kranto g.

Policijos pareigūnai kontroliuos Sodų ir Vasario 16-osios g. sankryžą bei Kauno ir Kranto g. sankryžą. Kitur stovės tvoros, ženklai ir savanoriai – kelio reguliuotojai.

Varžybų startas bus duotas pačioje Jonavos širdyje – Joninių slėnyje.

Registracija ir starto paketų išdavimas renginio dieną veiks nuo 7 iki 15 val. Olimpinės distancijos sportininkai startuos 8.30 val.

11.30 val. bus duotas startas vaikų triatlonui. 12 val. vyks olimpinės distancijos ir vaikų triatlono prizininkų apdovanojimai, 13 val. startuos sprinto distancijos dalyviai. „Open-Pro“ dalyviai startuos 15.15 val., o „Tri-Fun“ – 15.20 val.

339 views