Laisvalaikis

Jonavos stende turizmo parodoje pražydo Joninių pieva


Jonavos turizmo informacijos centras (TIC) dalyvauja tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2020. Jonavos rajono stende (3.38) šiandien pražydo Joninių pieva.

Jonavos TIC atstovai parodos lankytojus užsukti  į Jonavos rajono stendą vilios staigmenomis ir dovanomis, kurias įsteigė rajono įstaigos ir įmonės.

Parodos lankytojai bus supažindinti su Jonavos miestu, objektais, kuriuos verta pamatyti ir aplankyti, sužinos, kokiose šventėse būtina sudalyvauti.

Specializuota tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR 2020 sausio 24 – 26 d. vyks Vilniuje, parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Parodos dalyviai lankytojus šiemet kvies skubėti lėtai – parodos tema ir akcentu taps sveikatos turizmas.

„Šiandienos keliautojų įpročius koreguoja greitas gyvenimo tempas, darbe patiriamas stresas ir nuovargis. Savo kelionėse jiems neužtenka tik suskaičiuoti pasaulinio garso objektus, jie nori atgauti jėgas ir vidinę harmoniją, atostogose pasisemti sveikatos. 

Taip pat aiškinsimės, koks yra Lietuvos turizmo status quo, kokių lūkesčių kupini į Lietuvos kurortus ir gydymo įstaigas atvyksta užsienio turistai? Sužinosime, kokią atostogų užsienyje naudą mato mokslininkai ir ar tikrai žvejyba padeda atgauti jėgas?“, – skelbia parodos organizatoriai.

Kasmet naujų dalyvių sulaukianti kelionių paroda šiais metais pirmą kartą sveikinsis su šalimis, parodos naujokėmis – Japonija ir Islandija. Iš viso parodoje ADVENTUR 2020 – daugiau nei 300 dalyvių iš 20 šalių.

746 views