Sportas

Jonavos sporto arenoje iškelti D.Maskoliūno marškinėliai


Jonavos sporto arenoje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto metu iškilmingai pakelti dabartinio Lietuvos rinktinės vyr. trenerio Dariaus Maskoliūno marškinėliai, pažymėti tryliktuoju numeriu.

Jonavos kūno kultūros ir sporto centras (JKKSC) tokiu būdu pagerbė jonavietį D. Maskoliūną jo 50-ojo jubiliejaus proga.

„Tai yra pirmasis jonavietis – olimpietis, kuris turi pačius aukščiausius krepšinio pasiekimus ir yra nusipelnęs būti taip pagerbtas, kad Jo vardo marškinėliai papuoštų Jonavos sporto areną.

Kadangi Darius Maskoliūnas šiuo metu dirba Ispanijoje, iškilmingai Jo marškinėlių pakėlimo ceremonijai buvo pakviesti šeimos nariai: mama Irena ir sūnus Gustas.

Tėčio pėdomis pasukęs sūnus Gustas Maskoliūnas, dirbti treneriu pradėjo būdamas tokio amžiaus, kai dauguma krepšininkų tik pradeda savo profesionalo karjerą. Visgi atsisveikinęs su krepšininko svajone, jis pirmuosius žingsnius naujoje profesijoje žengia turėdamas tvirtą pagalbininką šalia“, – teigiama JKKSC pranešime.

Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdas Majauskas šeimai įteikė dovaną – sumažintą marškinėlių kopiją (repliką).

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorė Regina Stupurienė tikisi, kad šis akcentas – D. Maskoliūno marškinėliai – bus įkvėpimas kiekvienam jaunam jonaviečiui, krepšinio žaidėjui ar kitos sporto šakos sportininkui, siekiant sportinių aukštumų.

JKKSC nuotr.
304 views