Naujienos

Jonavos ligoninės vadovas traukiasi iš pareigų


Jonavos rajono meras patenkino VšĮ „Jonavos ligoninė“ direktoriaus Pauliaus Vasilavičiaus prašymą atleisti jį iš pareigų. Ligoninės vadovas iš darbo traukiasi savo noru, praneša savivaldybė.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) anksčiau šį mėnesį pranešė, kad vykdo didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos korupcijos vykdant medicinos įrangos ir kitų medicinos priemonių viešuosius pirkimus skirtingose šalies sveikatos priežiūros įstaigose.

Anot pranešimo, įtariamai dėl įvairių korupcinių veikų pareikšti iš viso dvidešimt devyniems privačių įmonių atstovams ir dvidešimt dviem gydymo įstaigų darbuotojams, iš kurių devyni – gydymo įstaigų vadovai.

STT atstovė praėjusią savaitę BNS patvirtino, kad tarp jų – ir Jonavos ligoninės direktorius P. Vasilavičius, pranešė portalas 15min.lt.

Kaunietis dr. P. Vasilavičius Jonavos ligoninei vadovavo kiek daugiau nei metus, laimėjęs konkursą 2021 metų sausio mėnesį.

Kol bus paskirtas naujas Jonavos ligoninės vadovas, įstaigai laikinai vadovaus direktoriaus pavaduotojas Vidas Kačiušis.

425 views