Naujienos

Jonavos ligoninėje skelbiamas karantinas


Vadovaudamasi sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais bei siekiant stabdyti COVID-19 plitimo grėsmę VšĮ Jonavos ligoninė skelbia karantiną.

Kaip teigiama ligoninės pranešime, nuo šiandien, 2020 m. kovo 13 d., yra draudžiamas pacientų lankymas ligoninėje, tačiau išlieka galimybė pacientams perduoti higienos, slaugos priemones ir kt.

Nutraukiamas vidaus ligų ir vaikų ligų dienos stacionaro paslaugų teikimas, naujų pacientų registravimas fizinės medicinos, ambulatorinės reabilitacijos paslaugoms gauti, operacijoms planine tvarka atlikti.

Iki atskiro pranešimo neteikiama profilaktinių sveikatos tikrinimų paslauga, ribojami planiniai pakartotini apsilankymai pas gydytojus specialistus.

Paliekama galimybė pacientams į konsultacijų polikliniką patekti tik per kontrolinius įėjimus, atsakant į ligoninės darbuotojų pateikiamus klausimus ir vykdant jų nurodymus.

Informacija apie pacientus ir jų būklę teikiama įprasta tvarka telefonu tik paciento ligos istorijoje nurodytiems asmenims.

Įstaigoje taip pat atšaukiami ir visi suplanuoti bei įprasti įstaigos darbuotojų susirinkimai, pasitarimai ir posėdžiai. Iškilus veiklos klausimams, tarpusavyje ligoninės darbuotojai bendraus tik įstaigos kontaktiniais telefonais ir / ar darbiniais elektroniniais paštais, vengiant žmonių artimo kontakto.

Dėkojame visiems už toleranciją ir supratimą. Saugokime savo ir artimųjų sveikatą!

396 views