„Jonavos“ krepšininkai pralaimėjo Gargžduose

Šeštąją nesėkmę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė „Jonavos“ krepšininkai, Gargžduose 73:83 18:19, 14:21, 21:20, 20:23) pralaimėję „Gargždų SC“ klubui.

Po šios nesėkmės NKL turnyro lentelėje jonaviečiai su Mažeikių „Ereliais“ dalinasi 14-15 vietas.

Antrajame kėlinyje susitikime Gargžduose šeimininkai spurtavo 9:2 ir pirmąkart rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą – 36:26.

Trečiajame ketvirtyje jau jonaviečiai po spurto sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 43:46. Visgi prieš lemiamą kėlinį „Gargždų SC“ padidino pranašumą iki 7 taškų – 60:53.

Per paskutines dešimt žaidimo minučių „Jonavos“ krepšininkams priartėti prie varžovų nepavyko ir pergalę šventė gargždiškiai.

„Jonava“: Kahlilas Thomasas ir Martynas Pacevičius po 16 taškų, Juozas Balčiūnas 14, Modestas Žaunieriūnas 10, Justas Vazalis 5, Ianas Gardeneris, Nojus Pankratjevas ir Redas Jakubauskas po 4.

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas 18, Mantas Ruikis 16, Erikas Kubilius 14, Deividas Anužis 12, Jonas Dumašius 10.