Sportas

Jonavos klube – Australijos krepšinio atstovas


Australijos krepšininkas Lachlanas Andersonas (23) europietiško krepšinio patirties semsis Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). L. Andersonas tapo Jonavos „CBet“ žaidėju, praneša klubas.

Profesionalaus krepšininko karjerą L. Andersonas pradėjo praėjusiais metais Šiaurės Makedonijoje, baigęs studijas JAV.

Atstovaudamas „TFT Skopje“ klubui 206 cm ūgio krepšininkas, galintis žaisti lengvojo bei sunkiojo krašto puolėjo pozicijose, pelnydavo po 14,6 taško ir atkovodavo po 4,0 kamuolio.

Prieš persikeldamas į Europą L. Andersonas rungtyniavo NCAA („Eastern Kentucky University“ komanda), kur paskutiniaisiais studijų metais rinko po 7,0 taško, o tritaškius metė 34 proc. taiklumu.

LKL debiutuosiantis Jonavos klubas anksčiau šį mėnesį pranešė, kad sėkmingai baigė derybas su Evaldu Šauliu, kuris į Jonavos „CBet“ persikelia iš Klaipėdos „Neptūno“.

Iš Kauno „Žalgirio“ dublerių į Jonavos „CBet“ sugrįžta Justinas Ramanauskas, kuris komandai jau atstovavo ir 2018-19 m. sezone.

„Šį sezoną norėjosi kilti į aukštesnį lygį ir išbandyti save LKL“, – bcjonava.lt sakė J. Ramanauskas, laikomas vienu perspektyviausių savo kartos krepšininkų Lietuvoje.

„Jonavos komandoje jau buvau žaidęs – aplinka man čia pažįstama, žinau, kad čia yra suteikiamos puikios sąlygos sportuoti bei tobulėti. Taip pat patinka, kad klubas yra ambicingas, siekiantis vis aukštesnių tikslų“, – motyvus, kodėl pasirinko „CBet“ pasiūlymą, vardijo J. Ramanauskas.

181 views