Sportas

Jonavos „Klevas” sėkmingai pradėjo senjorų Futsal pirmenybes


Jonavos veteranų futbolo klubas „Klevas” sėkmingai pradėjo Lietuvos senjorų Futsal pirmenybes – Šiauliuose 3:1 įveikė šeimininkus ir net 8:0 sutriuškino Kaišiadorių „Savingės” klubą. Po šių susitikimų Jonavos veteranai pakilo į pirmą kartą organizuojamų pirmenybių lentelės viršūnę.

Senjorai (nuo 50 metų) tradiciškai kasmet varžėsi šiltuoju metu laikotarpiu, tačiau šiemet nutarta surengti ir nacionalines rungtynes salėse.

„Tai naujas projektas. Kadangi artėja ir Pasaulio čempionatas, yra didesnis susidomėjimas šiuo žaidimu, norėjome nepalikti nuošalyje ir senjorų. Iki šiol panašios varžybos vyko tik kai kuriose apskrityse. Dabar apjungsime varžybas, kad būtų platesnė geografija, – sakė vienas iš varžybų organizatorių Dainius Širvys. – Džiugu, kad šiam projektui pritarė Lietuvos futbolo federacija, salės ir masinio futbolo asociacijos. Vaizdžiai tariant – žiemą neliksime „ant pečiaus“, susitiksime, žaisime ir bendrausime salės futbolo aikštėse.“

Senjorai rungtyniauja pagal Futsalo taisykles sutrumpintu laiku – du kėlinius po 15 minučių.

Pirmenybėse dalyvauja 10 komandų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Alytaus, Jonavos, Kaišiadorių, Kelmės, Visagino ir Joniškio rajono.

Varžybos vyksta vieno rato sistema, kiekviena komanda sužais po 9 rungtynes. Planuojami penki etapai, per kurios komandoms reikės sužaisti po dvi rungtynes.

Pirmieji du turai vyko šeštadienį Šiaulių universiteto ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro salėse. Gruodį prieš šventes planuojama išvyka į Kelmę, vėliau Vievyje ir Panevėžyje, Jonavoje ir Molėtuose. Varžybų finišas numatomas kovo 21-ąją Jonavos arenoje.

Varžybų tvarkaraštis

LFF info.

844 views