Jonavos „Klevas“ Lietuvos veteranų čempionate iškovojo sidabro medalius

Spalio 24 dieną Alytuje vyko finalinis Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionato etapas. Finale susitiko čempionate pirmąją ir antrąją vietas užėmusios komandos: Kauno „Virpstas“ ir Jonavos FVK „Klevas“.

Po itin atkaklios ir gražios kovos pergalę rezultatu 1:0 šventė ir aukso medalius iškovojo Kauno „Virpstas“ ekipa, o sidabro medaliais pasidabino Jonavos FVK „Klevas“ komanda.

Bronzos medalius iškovojo Alytaus „Dainava“, ketvirta tarp aštuonių dalyvavusių komandų liko Kauno „Šilainiai“ ekipa.

Po finalinio etapo komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis bei medaliais.

Taip pat buvo paskelbti čempionato ir komandų geriausieji. Jonavos FVK „Klevas“ žaidėjas P. Kvedaravičius tapo naudingiausiu Jonavos FVK „Klevas“ komandos žaidėju, o jonavietis R. Fiodorovas tapo rezultatyviausiu Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionato žaidėju.