Sportas

Jonavos FVK „Klevas“ triumfavo futbolo turnyre Druskininkuose


Druskininkų sporto komplekso centriniame stadione vyko futbolo veteranų turnyras „Druskininkai Cup’24“, į kurį buvo pakviesta ir Jonavos FVK „Klevas“ 50+ amžiaus grupės veteranų futbolo komanda.

Pirmąją turnyro dieną Jonavos veteranų komanda sužaidė 3 rungtynes. Pirmojoje dvikovoje rezultatu 2:1 buvo įveikta Alytaus FK “Dainava” veteranų komanda. Antrose itin atkakliose rungtynėse rezultatu 1:1 sužaista lygiosiomis su „Vilniaus senjorai“ komanda, o trečiojoje dvikovoje rezultatu 3:1 pasiekta pergalė prieš Kauno „Feniksas“ veteranų komandą.

Antrąją turnyro dieną Jonavos FVK „Klevas“ sužaidė vienerias rungtynes, kuriose alinant karščiui rezultatu 3:2 buvo pasiekta ypatingai svarbi pergalė prieš Vilniaus FK „Fazė“ komandą.

Komandoms sužaidus visas turnyro rungtynes paaiškėjo, kad Jonavos FVK „Klevas“ komanda, turnyre iškovojusi 3 pergales ir 1 rungtynes sužaidusi lygiosiomis bei surinkusi 10 taškų, tapo turnyro „Druskininkai Cup‘24“ nugalėtoja.

Turnyro uždarymo ceremonijoje komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Taip pat turnyro organizatoriai apdovanojo ir turnyro geriausius savo pozicijų žaidėjus. Jonavos FVK „Klevas“ komandos gynėjas R. Rudžianskas buvo pripažintas turnyro „Druskininkai Cup‘24“ geriausiu žaidėju ir gavo MVP apdovanojimą.

FVK „Klevas“ info.

561 views