Naujienos

Jonavos futbolo klubą treniruos strategas iš Serbijos


Jonavos futbolo klubas FK „Jonava“ po pertraukos sugrįžo į treniruočių aikštelę ir praneša apie naują komandos vyr. trenerį – šiemet ekipai vadovaus strategas iš Serbijos Dragan Djurdjevič.

Pirmoje lygoje žaidžianti FK „Jonava“ šiuo metu užima trečią poziciją turnyrinėje lentelėje ir siekia patekti į aukščiausią Lietuvos futbolo A lygą.

„Šįvakar komanda susirinko į pirmą sezono treniruotę, kuriai vadovavo naujasis strategas iš Serbijos Dragan Djurdjevič. Laukiam pastiprinimo ir ruošiamės A lygos sezonui!“, – pirmadienio vakarą pranešė klubas.

D. Djurdjevič trenerio pozicijoje pakeis ilgametį Jonavos klubo žaidėją, vėliau komandą treniravusį Eisviną Utyrą. Jis klube dirbs trenerio asistentu.

39-erių metų serbas D. Djurdjevič yra žaidęs savo šalies antros ir pirmos lygos komandose, Kazachstano, Uzbekijos klubose, kur vėliau dirbo trenerio asistentu.

Portalo transfermarkt.com duomenimis, paskutinis klubas, kurį treniravo D. Djurdjevič, yra Tailando antroje lygoje žaidžiantis FC „Samut Sakhon“.

300 views