Sportas

Jonavos ekipa pirmauja Lietuvos senjorų futsal pirmenybėse


Vis sparčiau įsibėgėja lapkričio mėnesio pabaigoje startavusios Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybės.

Šiais metais dėl titulo kaunasi Šiaulių VFK, Vilniaus „Nerealas“, Panevėžio „Ekrano senjorai“, Kauno „Feniksas“, Alytaus „Dainava“, Visagino „Inter veteranai“ ir Jonavos VFK „Klevas“.

Kiekviename ture komandos sužaidžia po du susitikimus, o iš viso su kiekvienu varžovu ekipos susikaus po du sykius, tad nugalėtojai paaiškės sužaidus 12 rungtynių.

Įdomu tai, kad po dviejų turų jau nebeliko komandų, kurios nebūtų praradusios taškų. Pirmoje vietoje šiuo metu yra Jonavos ekipa, kuri per keturis susitikimus iškovojo tris pergales ir vieną mačą baigė lygiosiomis – taškus iš jų atimti sugebėjo Kauno „Fenikso“ salės futbolininkai.

Tuo tarpu dėl antros bei trečios vietų šiuo metu kova yra itin atkakli, mat net trys komandos savo sąskaitose šiuo metu turi po 7 taškus. Tai yra Visagino, „Dainavos“ ir jau minėta „Fenikso“ komandos, kurios po du mačus laimėjo, po vieną sužaidė lygiosiomis ir vieną pralaimėjo.

O kitoje lentelės dalyje galima išvysti šiauliečius – šiems kol kas čempionatas klostosi sunkiausiai, mat Šiaulių ekipa per ketverias rungtynes šiuo metu yra iškovojusi tik vieną tašką (tą Šiaulių VFK padarė akistatoje su „Dainava“) ir po dviejų sužaistų turų užima septintąją vietą.

Turnyras į arenas dabar jau grįš po Naujųjų metų – trečiasis čempionato turas bus žaidžiamas kitų metų sausio 15 dieną.

LFF info.

517 views