Sportas

Jonavos „CBet“ namuose palaužė Vilkaviškio ekipą

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Jonavos „CBet“ (2-1) komanda. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Jonavoje 72:67 (19:13, 20:19, 14:24, 19:11) įveikė Vilkaviškio „Perlo“ (0-2) klubą.

Šis mačas buvo surengtas Jonavoje, nors rungtynėse šeimininkų teisėmis žaidė „Perlas“. To priežastis – Vilkaviškio klubas dar negali rungtyniauti savoje salėje.

Po trijų kėlinių „Perlas“ buvo priekyje 56:53, bet lemiamą ketvirtį ekipa 4 minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudojęs „CBet“ spurtavo 13:0 ir nutolo dviženkliu pranašumu (66:56).

Per paskutinę minutę „Perlas“ priartėjo iki 5 taškų, bet pakovoti dėl pergalės nesugebėjo.

Jonavos „Cbet“ krepšinio klubo treneris Virginijus Šeškus ketvirtadienį nepasirodė NKL rungtynėse su Vilkavškio „Perlu“: treneris kontaktavo su sergančiu koronavirusu ir buvo priverstas izoliuotis.

„Perlas“: Šarūnas Valunta 19 (7 kl.), Julius Liesis 13, Edgaras Stanionis 10, Povilas Gaidys 8 (7 atk. kam.).

„CBet“: Darius Tarvydas ir Giedrius Staniulis (14 atk. kam.) po 18, Tomas Delininkaitis 16, Nojus Pankratjevas 7.