Verslas

Jonavos baseine nuomoja kavinės patalpas


Jonavos rajono savivaldybės administracija paskelbė 134 kv. m bendro ploto patalpų nuomos konkursą. Patalpos yra naujojo Jonavos baseino pastate, kur turėtų būti įrengta kavinė ir teikiamos viešojo maitinimo paslaugos.

Baigiamas statyti Jonavos baseinas yra šalia Joninių slėnio ir tvenkinio, centrinio miesto stadiono, sporto arenos. Šalia pastato bus įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, praneša savivaldybė.

Baigiamas statyti Jonavos baseinas yra šalia Joninių slėnio ir tvenkinio, centrinio miesto stadiono, sporto arenos. Šalia pastato bus įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Pastate suprojektuota kavinės zona, nuo holo atskirta ažūrine sienele. Į kavinę galima patekti tiek iš baseino patalpų, tiek iš holo ir tiesiai iš lauko. Išskiriamos „Sausa“ ir „Šlapia“ kavinės zonos, SPA zonoje suprojektuotas „Sulčių baras“.

Nuomojamos patalpos bus su sienų ir grindų apdaila. Kartu su patalpomis bus suteikiami kavinės lankytojų aptarnavimui reikalingi baldai, o virtuvės baldais ir technika turės pasirūpinti nuomininkas.

Yra galimybė įrengti išplėstą kavinės lankytojų aptarnavimo vietą lauke, ties įėjimu į kavinę.

Nuomos termino pradžia 2022 m. gruodžio 1 d., bet  ne anksčiau nei bus įformintas pastato, kuriame yra nuomojamos patalpos, statybos užbaigimas.

Visos konkurso sąlygos ir terminai

521 views