Sportas

Jonavos „Aušrinė“ – Baltijos tinklinio lygos reguliariojo sezono nugalėtoja


Abi Lietuvos moterų tinklinio komandos pergalingai baigė Baltijos moterų tinklinio lygos reguliarųjį sezoną. Jonavos „Aušrinė“ tapo reguliariojo sezono nugalėtoja, o Kauno „Kauno-VDU“ ekipa užėmė trečiąją poziciją.

Savaitgalį Jonavos ir Kauno ekipos varžėsi Latvijoje ir iškovojo po dvi pergales bei užsitikrino namų aikštelės pranašumą ketvirtfinalio etape.

„Aušrinė“ šeštadienį 3-0 (25:17, 25:16, 25:13) nugalėjo Daugpilio „SUFA klubs-DU“ ekipą ir jau po šio mačo užsitikrino pirmąją poziciją. Nugalėtojoms 22 taškus pelnė Jekaterina Kovalskaja, 11 – Ugnė Lokytė.

Sekmadienį Jonavos ekipa 3-2 (25:15, 25:18, 19:25, 15:25, 13:15) palaužė Jelgavos „VK Jelgava“ tinklininkes. Viešnioms 24 taškus pelnė Danielė Kvedaraitė, 23 – J. Kovalskaja.

Jonavos ekipos trenerė Raimonda Strelkauskaitė prisipažino, kad nelengvą kovą lėmė ankstyvas patikėjimas pergale.

„Kvėpavo varžovės į nugarą nuo pirmo taško, laukė ir tikėjosi mūsų atsipalaidavimo, – po rungtynių kalbėjo R. Strelkauskaitė. – Taip ir nutiko, tačiau rungtynės mums pasibaigė sėkmingai. Dabar tik reikia išmokti pamokas ir nebekartoti tų pačių klaidų ateityje.“

„Aušrinė“ iš viso reguliariajame sezone surinko 46 taškus. Antrąją vietą užėmė Talino „TalTech-Tradehouse“ (Estija, 43 tšk.) komanda, o trečiąją – „Kaunas-VDU“ (42 tšk.). Įdomu tai, kad į trečiąją poziciją pretendavusi Rygos „RVS-LU“ (Latvija, 41 tšk.) ekipa savaitgalį netikėtai, o gal suplanuotai, prarado tašką rungtyniaudamos su autsaidere „Barrus-Voru VK“ (Estija) komanda ir taip atsidūrė ketvirtoje pozicijoje.

Ketvirtfinaliuose iki dviejų pergalių „Aušrinė“ susitiks su Talino „Audentes SG/NK“ (Estija) ekipa, o „Kaunas-VDU“ – su ta pačia „VK Jelgava“ komanda.

„Aušrinės“ klubas informuoja, jog visos rungtynės su „Audentes SG-NK“ vyks Jonavoje vasario 17-19 dienomis.

Lietuvos tinklinio federacijos info.

107 views