Sportas

Jonavoje vyks triatlono taurės etapas


Jau šį šeštadienį, liepos 17 dieną Jonavoje vyks Lietuvos triatlono taurės (LTT) trečiasis etapas. Viename labiausiai laukiamų triatlono renginių Lietuvoje šimtai dalyvių mėgins įrodyti savo universalumą ir geležinę ištvermę.

Triatlonininkai varžysis olimpinėje distancijoje (1500 m plaukimas, 40 km dviračiu, 10 km bėgimas), sprinto rungtyje (750 m, 20 km, 5 km), mėgėjų ir pradedančiųjų laukia „TRI-FUN“ rungtis, kurioje dalyviai turės nuplaukti 200 m, dviračiu nuvažiuoti 21 km ir nubėgti 2,5 km. Pastaroji yra ypač populiari tarp triatlono naujokų.

Taip pat vyks „Pro Junior“ varžybos, skirtos perspektyviausiems Lietuvos triatlonininkams.

Neturintys dviračių jėgas galės išbandyti akvatlono (plaukimas, bėgimas) rungtyje, čia priklausomai nuo amžiaus dalyviai turės 100 m nuplaukti ir 1 km nubėgti arba 200 m nuplaukti ir 2 km nubėgti.

„Labai džiugu, kad jau šeštus metus iš eilės susitiksime Jonavoje, kur visada esame maloniai laukiami. Neabejojame, kad šį šeštadienį vėl virs atkaklios kovos gražioje trasoje, o dalyviai išsiveš geriausias emocijas. Norime, kad šventė būtų ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Šeštadienį Jonavoje bus ribojamas eismas, todėl gyventojų prašome kantrybės ir stebėti kelio ženklus“, – sakė Lietuvos triatlono taurės direktorius Audrius Jaraminas.

Organizatoriai prašo varžybų dieną, nuo 9 iki 15.30 val. nestatyti automobilių Sodų gatvėje, nes čia vyks labai intensyvus dviračių eismas. Išvažiavimas iš kiemų bus reguliuojamas savanorių.

Renginio centrinė vieta – tradiciškai, Joninių slėnyje greta I Varnutės tvenkinio paplūdimio. Olimpinės distancijos startas – 9 val., akvatlono – 9.45 val., sprinto distancijos – 13 val., „Pro-Junior“ – 14 val., „TRI-FUN“ – 15 val.

Jonavoje planuoja startuoti dauguma pajėgiausių Lietuvos triatlonininkų, o olimpinės distancijos nugalėtojų titulus gins Marijus Butrimavičius ir Inga Aukselytė.

LTT info.

382 views