Naujienos

Jonavoje vyks tarptautinis salės futbolo turnyras


Balandžio 13 – 16 dienomis Jonavoje vyks tarptautinis keturių komandų salės futbolo turnyras, kuriame lietuvių varžovais bus pajėgios Prancūzijos, Ukrainos ir Brazilijos futsalo rinktinės.

Apie Jonavoje rengiamą aukščiausio lygio futbolo turnyrą pirmadienį paskelbė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius, Lietuvos salės futbolo asociacijos prezidentas Darius Gurskis ir Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

„Labai džiaugiuosi, kad tokios pajėgios komandos atvyksta į Jonavą ir kviečiu visus futbolo mėgėjus užpildyti Jonavos sporto arenos tribūnas bei pasimėgauti aukščiausio lygio futbolu”, – kviečia Jonavos meras M. Sinkevičius.

LF atstovų teigimu, turnyras Jonavoje mūsų šalies rinktinei bus dalis pasiruošimo Europos futsal čempionatui.

„Turėsime tris pirmojo FIFA reitingo dešimtuko komandas, mūsų rinktinė šiuo metu yra kiek žemiau, tačiau bandysime kovoti, o šis turnyras bus pasiruošimo dalis prieš 2026 m. Europos futsal čempionatą, kuris vyks Lietuvoje”, – sakė LFF prezidentas E. Stankevičius.

„Jau gavus teisę organizuoti čempionatą, pradėjo suktis mintys, kaip mes ruošimės ir su kokia komanda jį sutiksime. Svarstėme daug variantų, turėjome kvietimą iš Argentinos, tačiau džiugu, kad tokios pajėgos rinktinės atvyks pas mus“, – antrino LSFA vadovas D. Gurskis.

Rungtynės Jonavos sporto arenoje vyks balandžio 13, 15 ir 16 dienomis. Visos keturios komandos tarpusavyje sužais po vienerias rungtynes. Bilietų prekyba į rungtynes turėtų prasidėti šią savaitę.

LFF ir Jonavos raj. savivaldybės info.

289 views