Naujienos

Jonavoje vyko finalinis projekto „Padovanok suknelę“ renginys


Jonavos kultūros centre įvyko finalinis projekto „Padovanok suknelę“ renginys, kuriame pasirodė dovanotomis suknelėmis pasipuošusios Jonavos rajono socialinių paslaugų centro globojamos moterys.

Socialine akcija virtęs labdaros projektas šiemet sulaukė ypatingai daug Lietuvoje žinomų moterų dėmesio – garsios kultūros ir meno, sporto ir politikos atstovės dalijosi ne tik suknelėmis, bet ir savo laiku bei žiniomis, patarimais ir padrąsinimais projekto dalyvėms, praneša savivaldybė.

Renginio idėją palaikė ir savo suknelę, aksesuarus bei papuošalus padovanojo LR prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, aktyvistė Dovilė Filmanavičiūtė , operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė su mama Egle Juozapaitiene bei kitos Lietuvoje žinomos moterys.

Projektą Jonavoje vykdė savivaldybės administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Evelina Darvidė kartu su socialinių paslaugų ir kultūros centrais.

Šių metų akcijos „Padovanok suknelę“ tema – Moterų lyderystė, o šiuometinės akcijos dalyvės – ne tik lietuvės, bet ir prieglobstį nuo karo mūsų šalyje atradusios ukrainietės. Projekte iš viso dalyvavo 25 moterys.

„Tai yra ypatingai jautri moterų grupė, todėl mes nuoširdžiai džiaugiamės, kad akcijos metu moterys turėjo įdomius ir prasmingus susitikimus su tikromis lyderėmis, taip pat grožio bei stiliaus srities specialistėmis“, – sakė E. Darvidė.

Renginio dalyvius sveikino „Padovanok suknelę“ globėja operos solistė Nomeda Kazlaus, o akcijos ambasadorė Rūta Ščiogolevaitė atliko savo koncertinę programą. 

Akcija „Padovanok suknelę“ Lietuvoje pirmą kartą buvo suorganizuota 2015 metais iš Etiopijos į Vilnių gyventi atvykusios Eskadar Maštavičienės dėka. Vėliau prie populiarėjančios idėjos jungėsi kiti Lietuvos miestai, o 2018 m. Jonavoje vyko pirmasis finalinis akcijos renginys.

242 views