Kalėdos

Jonavoje suspindo Kalėdų eglė


Jonavos Sąjūdžio aikštėje šeštadienį įžiebta pagrindinė miesto Kalėdų eglė, o Ramybės skvere nušvito pasakiškas Kalėdinių eglučių miestelis, praneša savivaldybė.

Jonavos Kalėdų eglė šiemet šventes pasitinka ne vieniša – ją supa dar keturios mažesnės eglutės. Visą kalėdinį ansamblį apjungia LED lempučių skraistė ir blyksinčios girliandos. Kalėdų eglės dekoruotos auksiniais blizgiais ir matiniais žaisliukais, aukso spalvos rombais.

Kalėdų eglę įžiebė auksinis personažas Žibinčius ir Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius. Meras jonaviečiams linkėjo taikos ir santarvės, ramaus ir jaukaus artėjančių švenčių laukimo.

Jonavos mero iniciatyva šiemet miesto centre ir vėl sukurtas jau tradicija tapęs Kalėdinių eglučių miestelis, kuriame savo eglutes pastatė rekordinis skaičius Jonavos rajono įstaigų, įmonių ir bendruomenių. Šių metų miestelio tema – pasakos, todėl apsilankiusieji čia gali atrasti, kokia pasaka užslėpta kiekvienoje iš beveik 90-ties eglučių.

Šventinį vakarą Jonavoje taip pat suspindo pėsčiųjų – dviratininkų tiltas per Žeimių gatvę, o dar vieną eglutę Joninių slėnyje papuošė bendrovė „Jonavos paslaugos“.

Didelė šventinės programos dalis šeštadienį buvo skirta patiems mažiausiems šventės dalyviams, kurie pramogavo su šventiniais personažais ir Kalėdų Seneliu, dalyvavo Krašto muziejaus ir Jonavos turizmo informavimo centro edukacijose, vėžinosi elektriniu kalėdamobiliu.

Šventiniame koncerte jonaviečiams pasirodė atlikėja Iglė Bernotaitytė ir roko grupė „Biplan“. Įvairūs šventiniai renginiai ir koncertai vėliau gruodžio mėnesį vyks Jonavos kultūros centre.

295 views