Naujienos

Jonavoje pradėjo veiklą regioninis karjeros centras


Jonavoje pradėjo veiklą Užimtumo tarnybos regioninis karjeros centras „Karjeras“, jau 9-asis toks centras Lietuvoje, praneša savivaldybė.

Svarbiausias „Karjero“ tikslas – padėti gyventojams pasirinkti profesiją, kuri būtų paklausi, atlieptų pagrindines šalies raidos kryptis, skatintų skaitmenizacijos, žaliosios ir žiedinės ekonomikos vystymąsi bei skatintų rinktis inžinerinės srities specialybes.

Karjeros centro atidaryme dalyvavo Jonavos rajono savivaldybės, Užimtumo tarnybos vadovai, Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Rajono meras Mindaugas Sinkevičius pakvietė jonaviečius naudotis centro paslaugomis – „pasimatuoti profesiją“ ir įsitraukti į savanoriškas veiklas.

Jonavoje ir kituose miestuose suburta specialistų komanda klientams siūlys savo galimybių pažinimo įrankius, konsultuos apie ateities profesijas, bendradarbiaus su įmonėmis ir organizacijomis, supažindinančiomis su darbo vietomis realioje aplinkoje.

„Karjeruose“ paslaugos teikiamos visų amžiaus grupių žmonėms, taip pat – ir Užimtumo tarnyboje neregistruotiems klientams. Juose vyksta individualios ir grupinės konsultacijos, teikiamos nuotoliu ar centro erdvėse. Specialistai veda užsiėmimus mokyklose, dalyvauja renginiuose, parodose.

63 views