Kultūra

Jonavoje paminėta Kultūros diena – pasveikinti darbuotojai


Jonavoje antradienį paminėta Kultūros diena – šia proga rajono kultūros darbuotojai pakviesti į šventinę popietę, jiems įteikti apdovanojimai ir padėkos, praneša savivaldybė.

Pirmoji šventės metu pagerbta ir pasveikinta Metų bibliotekininkės vardą pelniusi Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Skirmutė Gajauskaitė. Jai apdovanojimą įteikė Lietuvos Respublikos Seimo nario Eugenijaus Sabučio padėjėja Audronė Bagdonavičienė.

Jonavos rajono savivaldybės tarybos narė Vijolė Šadauskienė pasveikino ir už ilgametį darbą, kultūros vertybių puoselėjimą ir įvairias socialines iniciatyvas padėkojo bibliotekininkėms Daliai Plaktonienei, Reginai Lukoševičienei, Vitai Radionovienei, Laurai Grėbliūnienei.

Tarybos narė Birutė Gailienė kultūrininkų šventėje pasveikino ir už ilgametį kūrybinį indėlį padėkojo Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro (JKC) direktoriaus pavaduotojai kultūrinei veiklai Jurgitai Serapinei.

Padėkas už Jonavos vardo garsinimą ir laimėjimus įvairiuose festivaliuose pelnė Solveiga Maslauskaitė, JKC  vokalinio ansamblio „Presto“ vadovė, Gerda Mykolaitienė, JKC vyresniųjų liaudiškų šokių grupės „Varūna“ ir linijinių šokių grupės „Aksomas“ vadovė, Dalė Toločkienė, JKC Šveicarijos filialo meno vadovė.

Už aktyvią savanorystės veiklą  ir neatlygintiną pagalbą JKC renginiuose apdovanota asociacijos „Jonavos kultūros savanoriai“ pirmininkė Rugilė Viola Paplauskaitė, o JKC krašto muziejaus edukatorė Rasa Libienė pagerbta už etnokultūrines tradicijas puoselėjančių 24 teminių edukacijų  ir projektinių renginių  „Šiaudinis sodas – amžinas variklis“ organizavimą.

139 views