R_Sinkevicius
Naujienos

Jonavoje – du COVID-19 atvejai, trečias patvirtintas kauniečiui


Jonavos rajone patvirtinti du COVID-19 atvejai – koronavirusas nustatytas šeimos nariams, 1980 m. ir 1983 m. gimimo asmenims, kurie gegužės 30 d. turėjo kontaktą su sergančia giminaite Širvintų rajone. Apie tai Jonavos rajono savivaldybę pirmadienį informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Jonavos skyrius.

Dar vienas COVID-19 atvejis patvirtintas Kauno gyventojui, darbovietėje turėjusiam kontaktą su sergančia jonaviete – abu dirba vienoje įmonėje Jonavoje.

Pirminiais duomenimis, artimą sąlytį su patvirtintais COVID-19 asmenimis Jonavoje turėjo iš viso 40 asmenų (bendradarbiai ir šeimos nariai), iš kurių vienas yra sveikatos priežiūros specialistas (odontologas).

UAB koncernas „Achemos grupė“ pirmadienį informuoja, kad birželio 6 d. atlikus COVID-19 testus 33 UAB „Gaschema“ darbuotojams, dviem administracijos darbuotojams buvo patvirtinti užsikrėtimo COVID-19 atvejai.

„Kitų 31 „Gaschemos“ administracijos darbuotojų testai neigiami, jie dirba nuotoliniu būdu, darbuotojams nurodyta izoliuotis. Visos administracijos pastato patalpos, kuriose dirbo šie darbuotojai, dezinfekuotos, o pastatas uždarytas.

Daugiau nei 100 bendrovių „Gaschema“, „Achema“ ir „Iremas“ darbuotojų bus atlikti COVID-19 testai. Toliau stebime situaciją ir imamės visų būtinųjų priemonių, kad apsaugotume bendrovių darbuotojus“, – teigiama koncerno pranešime.

COVID-19 atvejo epidemiologinė diagnostika tęsiama – nustatinėjami kiti galimi kontaktai.

Jonavos r. savivaldybės ir „Achemos grupė“ info.

2502 views