Naujienos

Jonavoje daugėja ekologiško transporto


Jonavos autobusų parką pasiekė dar du nauji elektra varomi autobusai, kuriuos bendrovė „Jonavos autobusai“ įsigijo praėjusiais metais.

Du kompaktiškus 8 metrų ilgio, 25 sėdimų vietų autobusus Jonavos įmonei perdavė ISUZU atstovo Lietuvoje – bendrovės „Saločiai ir partneriai“ vadovai, praneša savivaldybė.

Netrukus Jonavos autobusų parką pasieks dar vienas toks elektrobusas ir Jonavoje važinės iš viso septyni nauji elektra varomi autobusai.

Ekologiškas viešojo transporto priemones bendrovė „Jonavos autobusai“ perka dalyvaudama projektuose, kuriems skiriamas Europos Sąjungos finansavimas.

Įmonė autobusų parke taip pat įsirengė elektrinių autobusų krovimo stotelę. Dar viena elektromobilių greito įkrovimo stotelė anksčiau įrengta Jonavos mieste, Jonavos kultūros centro aikštelėje.

„Jonavos autobusai“ šiais metais atliko didžiausią investiciją į viešąjį transportą savo istorijoje – bendra investuota suma siekia daugiau nei 2,2 mln. eurų.

„Kviečiu jonaviečius naudotis viešuoju transportu – naujieji autobusai ne tik ekologiški, bet ir labai patogūs“, – sako rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Jonavos gyventojų patogumui rajone diegiama ir daugiau modernių darnaus judumo priemonių. Visuose Jonavos autobusuose jau sumontuota vietos nustatymo įranga, o mieste įrengtos naujos autobusų stotelės ir švieslentės, kurios realiu laiku rodo, kada atvyks autobusas.

92 views