Naujienos

Jonavoje atsidarė „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelė


Jonavos gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga. Jonavoje esančioje „Maxima“ parduotuvėje pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelė. Gyventojai gali produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus atsiimti „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelėje, rašoma pranešime spaudai.

„Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelė Jonavoje veikia „Maxima“ parduotuvėje Plento g. 3. Internetu užsakytas prekes suruošia ir pirkėjams atiduoda parduotuvės darbuotojai.

Naudojantis „Barboros“ paslaugomis pirmą kartą, rekomenduojama užsiregistruoti e. parduotuvės interneto svetainėje Barbora.lt. Užsiregistravę vėliau užsakymus galėsite pateikti greičiau ir patogiau.

Kaip pirkti:

  • Užėję į Barbora.lt svetainę, pasirinkite savo apskritį. SVARBU! Užsakyti prekes kol kas galima tik interneto svetainėje barbora.lt, atsidarius ją savo kompiuteryje ar išmaniajame telefone.
  • Pateksite į įprastą e. parduotuvės aplinką, kurioje galite naršyti ir rinktis prekes iš jums siūlomo asortimento.
  • Suformavę pirkinių krepšelį, jį matysite dešiniame svetainės krašte. Norėdami pateikti užsakymą, spauskite „Pirkti“. Minimali pirkinių krepšelio vertė – 19,99 Eur. Jokie kiti papildomi mokesčiai netaikomi.
  • Jums bus pasiūlyta pasirinkti atsiėmimo būdą – rodomi jūsų apskrityje esančių „Barbora Express“ stotelių adresai.
  • Pasirinkite jūsų mieste esančią „Barbora Express“ stotelę.
  • Paspaudę „Mokėti“, pasirinkite jums patogų apmokėjimo būdą. Siekiant užtikrinti kuo didesnį gyventojų saugumą ir prevenciją šiuo koronaviruso COVID-19 plitimo laikotarpiu, atsiskaityti už prekes kol kas bus galima tik iš anksto – per el. bankininkystę ar su paskyra susieta mokėjimo kortele.
  • Prekes jums suruoš ir atiduos „Maxima“ parduotuvės darbuotojai. Jas atsiimti pirkėjai galės specialiais „Barbora“ simboliais pažymėtoje vietoje nuo 10 iki 20 val.

Tikimasi, kad šiandieninėje situacijoje, kol šalis gyvena karantino sąlygomis, elektroninė parduotuvė prisidės prie COVID-19 plitimo prevencijos.

1817 views