Naujienos

Jonaviškis išvežtas į Kauną tyrimams dėl koronaviruso


Prasta savijauta pasiskundęs jonaviškis antradienį išvežtas į Kauno klinikas tyrimams dėl koronaviruso. Apie gautą pavojaus signalą iš Jonavos antradienį pranešė portalas LRT.lt.

Jonavos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Vidas Kačiušis portalui teigė, kad į gydymo įstaigą kreipėsi asmuo, kuris įtaria galėjęs užsikrėsti koronavirusu.

Neoficiliais duomenimis, asmuo yra darbo reikalais lankęsis Italijoje. Vėliau antradienį jis išvežtas tyrimams į Kauno klinikinę ligoninę.

Kauno klinikinės ligoninės komunikacijos specialistas Saulius Tvirbutas LRT.lt sakė, kad ligoninė nuo komentarų šiuo konkrečiu atveju susilaiko, tačiau jei nutiktų taip, kad asmuo iš Jonavos bus atvežtas į Kauno klinikinę ligoninę, jo izoliacija bei pasėlio tyrimams paėmimu rūpinsis būtent Kauno specialistai.

Mėginys dėl koronaviruso siunčiamas į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją. Atsakymą laboratorija pateikia per 7 valandas.

„Kai jau nacionalinė laboratorija turės atsakymus, jie ir paskelbs. Tikrai visuomenė sužinos, bet dabar dėl kiekvieno paciento, jeigu jis ir kreipsis, mes nenorime eskaluoti tos temos“, – sakė S. Tvirbutas.

Jis pridūrė, kad tokių atvejų, kai kreipiasi asmenys, įtariantys esą užsikrėtę koronavirusu, Lietuvoje tik daugės.

1714 views