Naujienos

Jonaviečiams – raktai nuo dviračių garažų


Jonavoje įrengtų dviračių saugyklų raktai jau perduodami gyventojams, kurie galės patogiai saugoti savo dviračius prie namų, tarsi automobilius garažuose. Skelbiama papildoma saugyklų rezervacija, praneša savivaldybė.

Dviračių saugyklos įrengtos 15-oje miesto vietų – prie autobusų stoties ir daugiabučių namų kiemuose: Lietavos g. 27-29, Lietavos g. 51, Kosmonautų g. 9, Prezidento g. 18, Parko g. 1-3, Kauno g. 5, Chemikų g. 74-82, Chemikų g. 100, A. Kulviečio g. 4-6, Chemikų g. 19, Vaičiūno g. 6-8, Klaipėdos g. 5, Kulviečio g. 3-5, Kulviečio g. 13A.

Šios vietos parinktos atsižvelgus į gyventojų apklausą. Kiekvienoje vietoje įrengta po 5 arba 10 saugyklų. A. Kulviečio g. vienoje vietoje yra įrengta 14 saugyklų.

Jonavos rajono savivaldybės interneto svetainėje buvo paskelbta gyventojų registracija ir prašymų priėmimas saugykloms gauti. Unikalaus projekto pradžioje saugyklos gyventojams suteikiamos vieneriems metams.

Dauguma saugyklų jau užpildytos, bet laisvų dar yra. Todėl skelbiama papildoma saugyklų rezervacija!

Rezervacija vykdoma užpildant ŠIĄ ANKETĄ ir susipažįstant su dviračių saugyklos naudojimosi taisyklėmis.

Asmenys, kurie registravosi anksčiau, kviečiami kreiptis į Jonavos miesto seniūniją telefonu 8 349 50042, susitarti dėl atvykimo ir atvykti atsiimti raktų adresu Žeimių g. 13, Jonava, 113 kab.

Dviračių saugyklos prie daugiabučių yra viena iš darnaus judumo plano priemonių, kurios įgyvendinamos Jonavoje.

„Esame viena pirmųjų savivaldybių, kurioje buvo patvirtintas ir jau įgyvendinamas darnaus judumo planas. Jo priemonės – ne tik šios saugyklos, bet ir dviračių takai, stoginės, viešojo transporto stotelės, švieslentės. Darome viską, kad kuo daugiau gyventojų atrastų dviračius ir viešąjį transportą“, – sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

405 views