Sportas

„Jonava“ žais Karaliaus Mindaugo taurės rungtynes


Spalio 13 dieną, antradienį, Jonavoje bus sužaistos dar vienos Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmojo etapo rungtynės, o jose intrigos tikrai neturėtų trūkti, praneša LKL.

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) besivaržanti, visiškai atsinaujinusi „Jonavos“ komanda namuose mes iššūkį LKL čempionate rungtyniaujančiai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipai. Šios rungtynės antradienį prasidės 18 val.

Praėjusią savaitę prasidėjęs KMT turnyras sirgaliams iškart padovanojo šusnį malonių siurprizų – štai didžiausią pergalę iškovojo Šakių „Vytis“, prieš Kėdanių „Nevėžį-Optibet“ komandą susikrovęs 15 taškų pranašumą, o kitose trejose rungtynėse nugalėtojo klausimas sprendėsi pačiomis paskutinėmis akimirkomis.

Tokio formato turnyrus, kur komandos atkrintamųjų principu tarpusavyje sužaidžia po du mačus, kuo puikiausiai pažįsta dabartinis „Jonavos“ vyr. treneris Virginijus Šeškus.

Patyręs specialistas dukart yra patekęs į KMT finalo ketvertą, o dabar sako, kad beveik viską šiame turnyre lemia komandų į aikštelę atsinešamas nusiteikimas.

„Visos NKL komandos davė kovą LKL klubams. Mes irgi norime duoti kovą, bet dabar labai sunku pasakyti, kaip bus. Jei neturėsime visų žaidėjų, tai bus labai, labai sunku.

Vis dėlto, čia tikrai daug lemia nusiteikimas. Stipresnės komandos truputį atsipalaiduoja, silpnesnės labiau susikoncentruoja. Taurių turnyruose visame pasaulyje būna daug netikėtumų, tiek krepšinyje, tiek futbole. Čia staigmenų tikrai būna nemažai“, – šyptelėjo V. Šeškus.

Tai bus pirmoji Jonavos ir Pasvalio komandų akistata šiame sezone. Įdomu tai, kad abiejų ekipų treneriai šioje sezono stadijoje, nors ir žaidžia skirtingose lygose, bet jaučiasi labai panašiai – pasak jų, geram žaidimui dar tikrai reikia laiko ir įdirbio.

„Tas krepšinis dabar vyksta truputį kitaip. Mums dar reikia laiko, tikrai. Norėtųsi kažką rungtynėse parodyti, bet mūsų reikalai šiai dienai yra sunkoki. Labai stipriai vėlavome su komplektacija, dar keli kontraktai yra nebaigti derinti, kalbamės su žaidėjais.

Pirmoje dvikovoje, jei atvirai, net nežinau su kuo žaisime. Ar turėsime pilną sudėtį, ar reikės kažką užpildyti. Ieškome įžaidėjų, nes turime patyrusių žaidėjų, bet jiems reikia gero dirigento. Dabar ieškome žaidėjo užsienyje. Reikia išsispręsti“, – komandos nuotaiką prieš KMT startą apibrėžė V. Šeškus.

Pirmasis KMT etapas vyks visą spalio mėnesį.

Dvi pirmojo etapo porų nugalėtojos automatiškai pateks į turnyro ketvirtfinalį. Tai bus komandos, praėjusį sezoną užėmusios aukščiausias pozicijas.

Likusios keturios komandos, laimėjusios pirmajame etape, tarpusavyje žais antrajame etape. Keturios komandos bus suporuotos burtų keliu ir žais dvejas rungtynes namie ir išvykoje

Ketvirtfinalyje prie keturių atranką įveikusių komandų prisijungs keturi stipriausi praėjusio LKL sezono klubai: Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Panevėžio „Lietkabelis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.

KMT finalo ketvertas vyks 2021 m. vasario 13-14 d.

Visas KMT pirmojo etapo tvarkaraštis:

2020 m. spalio 13 d.

  • 18:00 val. „Jonava“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“

2020 m. spalio 20 d.

  • 18:30 val. Utenos „Juventus“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
  • 18:30 val. Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ – „Šiauliai“

2020 m. spalio 27 d.

  • 18:00 val. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – „Jonava“
  • 18:15 val. Prienų „CBet“ – Kauno „Žalgiris-2“
  • 18:30 val. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ – Šakių „Vytis“
  • 18:45 val. Alytaus „Dzūkija“ – „Šilutė“.

2020 m. lapkričio 3 d. 

  • „Šiauliai“ – Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“

LKL.lt info.

199 views