„Jonava” užtikrintai įveikė „Panevėžio B“ ekipą

Po dviejų savaičių pertraukos į LFF I lygos pirmenybes grįžusi FK „Jonava“ šeštadienį gana sunkiose, bet pergalingose rungtynėse 4:1 įveikė „Panevėžio B“ komandą.

Nuostabų pasirodymą surengė Paulius Osauskas, kuris surinko pirmąjį „Jonavos“ ekipos šio sezono vadinamąjį „hat-tricką“ – pelnė tris įvarčius, iš kurių du buvo tikrai fantastiški.

Jau septintąją mačo minutę po Mariaus Ganusausko reido į baudos aikštelę ir tikslaus perdavimo P. Osauskas iš arti nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė „Jonavos“ ekipą į priekį.

16-ąją mačo minutę P. Osauskas smūgiu iš toli padvigubino „Jonavos“ persvarą. Kamuolys, atsimušęs į virpstą ir po to į varžovų vartininką, skrodė „Panevėžio B“ vartų tinklą.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui geltona kortele už gana grubią pražangą prieš varžovą buvo nubaustas „Jonavos“ futbolininkas Julius Aleksandravičius. Ir ši pražanga kainavo gana brangiai – jau netrukus „Panevėžio B“ žaidėjas Ignas Kružikas pelnė įvartį ir sušvelnino rezultatą.

Panevėžiečiai antrajame kėlinyje pradėjo spausti šeimininkus, tačiau į gynybą atsitraukę „Jonavos“ žaidėjai vis apgindavo savo vartus.

87-ąją min. P. Osauskas technišku smūgiu įmušė savo trečiąjį įvartį, o po dviejų minučių M. Ganusauskas vėl atsidūrė prie varžovų vartų, tačiau, užuot mušęs pats, nepagailėjo perdavimo R. Bolozanui, kuris nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Galutinis rezultatas – 4:1. „Jonava“ išlieka pirmoje LFF I lygos turnyrinės lentelės vietoje.