Sportas

„Jonava“ su V. Šeškumi brausis į LKL


Daugiau kaip 12 metų Prienų klubą treniravęs 53-ejų Virginijus Šeškus apsisprendė: nors turėjo kvietimų iš Azijos ir Ukrainos ekipų, galiausiai rankomis sukirto su Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiančia „Jonava“, praneša lrytas.lt.

Ambicijų belstis į LKL turinti „Jonava“ svarsto kitam sezonui surinkti vieną didžiausių per visą ekipos istoriją biudžetų, kuris galėtų siekti apie 200 tūkst. eurų.

Trenerio teigimu, su „Jonavos“ klubu sutarta vieneriems metams, o pagrindinė jam keliama užduotis – iškovoti pirmąją vietą NKL.

„Suprantu, kad po tokių žodžių į mus bus žiūrima labai rimtai ir kiekvienai NKL ekipai būsime lyg raudonas skuduras buliui. Čia kaip su Kauno „Žalgiriu“ – visi bando įkąsti, net autsaideriai.

Bet į „Jonava“ ateinu tik su viena užduotimi – laimėti čempionatą ir iškovoti kelialapį į LKL. Juk jonaviškiai yra vieninteliai, kurie turi elitinės mūsų lygos kriterijus atitinkančią areną. Be to, toks scenarijus labai sujauktų ramybę LKL vandenyne – klubai žino, kad neiškris, todėl yra ramūs“, – kalbėjo V. Šeškus.

Visą interviu skaitykite lrytas.lt

280 views