„Jonava“ patyrė pirmąją nesėkmę – pralaimėjo „Šiauliams“

Šeštadienį Jonavoje vykusiose LFF I lygos rungtynėse „Jonava“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, nusileidusi „Šiaulių“ klubui 1:2.

Pirmąjį įvartį jau 7 rungtynių minutę pelnė „Jonavos“ gynėjas Džiugas Raudonius. Tačiau tai buvo ir paskutinysis taiklus šeimininkų smūgis tą vakarą.

Antrąjame kėlinyje „Šiauliai“ išlygino (47 min.) ir persvėrė (72 min.) rezultatą savo naudai. Įvarčius pelnė Rokas Gedminas ir Justas Petravičius.

Per teisėjo pridėtą rungtynių laiką „Šiauliai“ turėjo galimybę pelnyti dar vieną įvartį, tačiau Kristupas Mantinis nerealizavo paskirto 11 m. baudinio.

Pasibaigus rungtynėms „Jonavos“ vartininkas ir kapitonas Martynas Matuzas buvo nubaustas raudona kortele.

Po šio pralaimėjimo „Jonavos“ klubas turnyro lentelėje iš pirmos vietos nukrito į trečiąją, į priekį praleisdamas Kauno “Hegelmann” ir Kėdainių “Nevėžį”.