Naujienos

JAV universitete – netikėtas jonaviečių mamos ir dukros susitikimas


Tenesio universitete Martino miestelyje (JAV) tinklinį žaidusi jonavietė Gintarė Mackevičiūtė paskutinių savo namų rungtynių nepamirš visą gyvenimą. Taip teigia universiteto komandos vadovai, į ypatingas rungtynes iš Lietuvos atskraidinę Gintarės mamą ir geriausią draugę.

Mamos ir dukros susitikimą vaizdo įraše užfiksavę komandos nariai pasidalino juo facebooke. Filmukas sparčiai plinta tiek už Atlanto, tiek Lietuvoje.

Senior surprise of a lifetime!

UT Martin senior Gintare Mackeviciute, from Lithuania, gets suprise of a lifetime! -Sound on and get the tissues ready! -ESPN NCAA Volleyball #espnu #espnw #ncaawomensvball #ovcsports #sctop10

Posted by University of Tennessee at Martin Volleyball Team on 2019 m. lapkričio 10 d., sekmadienis

„Tai vis dar atrodo nerealu. Laikėme viską paslaptyje 9 mėn. ir dabar tai vyksta, – po susitikimo komentavo Gintarės draugė Roberta. – Kai sužinojau, kad Gintarė išvyks studijuoti į JAV, tikėjausi vėl pamatyti ją žaidžiančia tik kai grįš į Europą, nes jos universitetas man per toli. Tačiau į mane kreipėsi Gintarės trenerė, kuri pasakė, kad nori atsivežti mane ir Gintarės mamą stebėti, kaip ji žaidžia vyresniųjų naktį“.

„Vyresniųjų naktis“ („Senior night“) yra terminas, naudojamas JAV universitetų sporte apibūdinti paskutinį komandos sezono namų žaidimą. Šio vakaro metu ypatingai pagerbiami mokslus bebaigiantys komandos nariai, nes tai būna jų paskutinės rungtynės stebint saviems sirgaliams. Pagerbimo ceremonijoje paprastai dalyvauja žaidėjų artimieji.

„UT Martin“ universiteto komandai atstovaujanti tinklininkė iš Jonavos į JAV išvyko 2016 metais.

2310 views