Sportas

Į finalinį seniūnijų žaidynių etapą vyks gausi Jonavos delegacija


Rugsėjo 12 dieną Jonavoje vyko Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II atrankos etapas, kuriame Jonavos, Kėdainių, Kaišiadorių ir Kauno rajonų savivaldybėms bei Elektrėnų ir Birštono savivaldybėms atstovavusios skirtingos seniūnijos varžėsi dėl kelialapių į finalinį seniūnijų sporto žaidynių etapą. Šioje atrankinėje grupėje taip pat turėjo dalyvauti Kauno miesto ir Prienų rajono savivaldybės, tačiau iš jų neatvyko nei viena komanda.

Krepšinio rungtyje į moterų varžybas neatvyko nei viena svečių komanda, todėl Jonavos rajono savivaldybei atstovavusi Jonavos miesto seniūnija be konkurencijos pelnė kelialapį į finalus.

Senjorams teko pakovoti, tačiau jie aikštelėje įrodė savo pranašumą ir laimėjo pirmąją vietą.

Vyrų tarpe krepšinio varžybos susiklostė ne taip sėkmingai, tačiau Žeimių seniūnija, laimėjusi teisę atstovauti Jonavai šiame atrankiniame etape, po pralaimėto pusfinalio susikaupė ir išplėšė trečią vietą bei kelialapį į finalus Palangoje.

Paplūdimio tinklinio varžybose moterų ir vyrų grupėse Jonavai atstovavo Jonavos miesto seniūnijos komandos ir abi jos laimėjo pirmąsias vietas.

Pirmąją vietą iškovoti pavyko ir futbolo varžybose: šiemet itin sėkmingą rezultatą pademonstravo ir pergalę Jonavai padovanojo Šveicarijos seniūnija.

Prizines vietas ir kelialapius į finalinį etapą pelnyti pavyko ir kitose rungtyse: Jonavos miesto seniūnija šachmatuose laimėjo trečią vietą, stalo tenise ir smiginyje – antrąsias vietas.

Antrąją vietą taip pat laimėti pavyko virvės traukime, kuriame Jonavai atstovavo Kulvos seniūnija. Pergalės pasiekti nepavyko tik šaškėse – šioje rungtyje Jonavos miesto seniūnijos komanda tenkinosi paskutine vieta.

Sėkmingai Jonavos vardas suskambėjo ir seniūnų trikovėje. Nors už šią rungtį neskiriami papildomi įskaitos taškai, abu savivaldybei atstovavę seniūnai pademonstravo puikų rezultatą ir laimėjo pirmąsias vietas bei įgijo teisę atstovauti Jonavai finaliniame etape. Seniūnų trikovėje baudas metę, smiginio strėlytes laidę ir petankę sužaidę Šilų seniūnas Valeras Mikalauskas ir Ruklos seniūnė Vilma Akvilė Karoblienė tapo čempionais.

Šiemet solidžiai pasirodę visų sporto šakų atstovai Jonavai sukrovė nemažą 58 įskaitinių taškų kraitį. Palyginimui, šioje atrankos grupėje antri likę Kėdainiai į finalinį etapą vešis 40 įskaitinių taškų, Elektrėnų ir Kauno rajono savivaldybės – po 20.

Finalinis etapas Palangoje vyks rugsėjo 26 dieną.

JKKSC info.

263 views