Naujienos

Gyvūnų diena savivaldybėje minima kartu su augintiniais


Antradienį, spalio 4 d., Jonavos rajono savivaldybėje galima sutikti neįprastų lankytojų – Šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo dieną, administracijos darbuotojai į darbą atsivedė savo keturkojus augintinius.

Įvairių veislių šunys ir katės įsikūrė šeimininkų kabinetuose, zujo koridoriuose ir kėlė nuotaiką visai administracijai bei savivaldybės lankytojams.

„Idėja bent kartą metuose atsivesti į darbą augintinius brendo senai, darbuotojai apie tai vis užsimindavo, nes yra žinoma, kad gyvūnas biure pagerina emocinę būseną, sumažina stresą ir įtampą darbo vietoje. Todėl sulaukę Šv. Pranciškaus pakvietėme taip ir padaryti. Pasirodo, mūsų darbuotojai tikrai labai myli gyvūnus, dažnas jų laiko net ne po kelis“, – sakė savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Pasaulinė gyvūnų globos diena Jonavos rajono savivaldybėje taip pat minima renkant aukas beglobiams gyvūnams. Visą likusią savaitę darbuotojai kviečiami aukoti gyvūnų maistą, kraiką arba pinigus, kurie bus perduoti gyvūnų globėjams.

Visą surinktą paramą savivaldybės darbuotojai perduos savaitės pabaigoje minėdami savo profesinę šventę – savivaldos dieną.

Jonavos r. savivaldybės info.

143 views