Gargždų ekipa įveikė Jonavos „Vikingus“

Penktąjį Lietuvos Optibet Futsal A lygos turą vainikavo dvejų praėjusį sezoną medalius iškovojusių ekipų dvikova. Jonavos „Vikingai“ namuose priėmė Gargždų „Pramogos – SC“ komandą, kuri įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 4:1.

Svečiai iš Gargždų pirmi praleido įvartį, kuomet 6 minutę pasižymėjo Benas Kudirka. Šalies vicečempionai į tai sureagavo greitai ir jau po keturių minučių rezultatą išlygino Tomas Tamošauskas, o pačioje kėlinio pabaigoje jį svečių naudai persvėrė Deividas Lukošius.

Antrajame kėlinyje scenarijus buvo panašus, tik skirtumas buvo vienas – „Vikingai“ įvarčio neįmušė, o „Pramogos – SC“ vėl pasižymėjo du kartus.

Abu įvarčiai buvo įmušti kėlinio viduryje, juos pelnė Valdas Pocevičius ir Algimantas Bačanskis. „Pramogos – SC“ šventė antrą pergalę šiame sezone, o „Vikingams“ tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės.