Naujienos

Gabiausiems Jonavos vaikams – „Triumfo arkos“


Savaitgalį Jonavoje išdalinti „Triumfo arkos“ apdovanojimai, kuriuos pelnė būrys gabiausių rajono vaikų ir mokinių.

Trečius metus rengiami apdovanojimai teikiami už pasiektus aukščiausius rezultatus ikimokyklinio ugdymo, akademinėje, kultūros ir meno, sporto srityse ir už Jonavos krašto garsinimą.

Vasaros atidarymo šventėje savivaldybės įsteigtus apdovanojimus įteikė rajono vicemerė Birutė Gailienė ir tarybos narė, švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Vijolė Šadauskienė.

Pagerbti iš viso per 40 vaikų, užėmusių prizines vietas įvairiuose konkursuose, olimpiadose, sporto varžybose ir čempionatuose.

„Triumfo arkos“ laureatai apdovanoti rankų darbo aukso dulkėmis dekoruotomis arkų statulėlėmis.

Vasaros šventėje padėkų sulaukė ir vaikų pedagogai bei treneriai.

„TRIUMFO ARKOS“ LAUREATAI 2024 M.

Vasaros atidarymo šventėje skambėjo per 50 vaikų popmuzikos choriukų ir solistų pasirodymų – vaikai dalyvavo Spalvų gamos konkurse.

Visus jaunuosius dainininkus vertino popmuzikos atlikėja Gintarė Karaliūnaitė, Jonavos kultūros centro mišraus choro Žemyna koncertmeisterė Adriana Juškevičienė, bei Jonavos kultūros centro choro vadovas Elegijus Laimikis.

„SPALVŲ GAMOS” KONKURSO LAUREATAI

Dainos aidėjo visame Ramybės skvere, vaikus džiugino ne tik melodijos didžiojoje scenoje, bet ir veiklos ir edukacijos parke. Mažyliai sportavo, šoko, veidelius dabino piešiniais, plaukus kasytėmis, rišo gėlių puokšteles, mokėsi socialinio gyvenimo ypatumų, net mainė žaislus Atiduotuvių kieme. Mylintis knygas susipažino su knygų personažais, o mėgstantys dūkti šokinėjo ant batutų.

JKC ir Jonavos r. savivaldybės info.

432 views