Naujienos

Gabiausiems Jonavos vaikams – „Triumfo arkos“


Savaitgalį Jonavoje išdalinti „Triumfo arkos“ apdovanojimai, kuriuos pelnė būrys gabiausių rajono vaikų ir mokinių, praneša savivaldybė.

Antrus metus rengiami apdovanojimai teikiami už pasiektus aukščiausius rezultatus ikimokyklinio ugdymo, akademinėje, kultūros ir meno, sporto srityse ir už Jonavos krašto garsinimą.

Vasaros atidarymo šventėje savivaldybės įsteigtus apdovanojimus atsiėmė Ruklos Jono Stanislausko m-klos „Pušaitės“ skyriaus, vaikų lopšelių-darželių „Dobilas“ ir „Pakalnutė“ ugdytiniai, Justino Vareikio progimnazijos, Senamiesčio ir J. Ralio gimnazijų, J. Miščiukaitės meno mokyklos mokiniai, Jonavos sporto centro ir Lietuvos jėgos trikovės federacijos auklėtiniai.

Pagerbti iš viso per 40 vaikų, užėmusių prizines vietas įvairiuose konkursuose, olimpiadose, sporto varžybose ir čempionatuose.

„Triumfo arkos“ laureatai apdovanoti rankų darbo aukso dulkėmis dekoruotomis arkų statulėlėmis.

Vasaros šventėje padėkų sulaukė ir vaikų pedagogai bei treneriai.

Eil. Nr.Švietimo teikėjasKandidato vardas, pavardėPasiekti rezultataiPastabos
Už pasiektus aukštus rezultatus ikimokyklinio ugdymo vaikų grupėje ir Jonavos krašto garsinimą
1.Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Dobilas“Katalina DemidenkoDiplomas už išskirtinės kokybės kūrinį „Tegul visi būna sotūs ir laimingi“, užėmusį I vietą nacionaliniame konkurse ir išrinktą atstovauti Lietuvą tarptautiniame 2023 m. B.Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkurse Keiptaune (Pietų Afrikos Respublikoje); Laureatė iliustracijų konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti.Ikimokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė Dijana Borisovienė
2.Luknė LiaugotaitėNominantė tarptautiniame vaikų ir mokinių piešinių konkurse „Nerimtai“; Laureatė respublikiniame kūrinių iliustracijų konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti.
3.Domantas PaulauskasI vieta nacionaliniame aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam“ konkurse „Elektronikos, baterijų atliekas su šypsena rūšiuoju, švarų pasaulį piešiny vaizduoju!“; Laureatas respublikiniame dainų iliustracijų konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti; I vieta piešinių konkurse „Lietuvos vaikų balsas“ (6-8 m. amžiaus grupėje).
4.Ilzė ZaveckaitėI vieta respublikiniame dainų iliustracijų konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti.
5.Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko m-kla daugiafunkcis centras, „Pušaitės“ sk.Danielius TogobiskijIX nacionaliniame vaikų piešinių konkurse „Lietuvos paukščiai“ IV -ikimokyklinukų grupėje, I vieta.Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ramunė Repečkienė
6.Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Pakalnutė“Gabrielė RadzevičiūtėRespublikiniame mažųjų skaitovų konkurse „Spalvingoje eilėraščių pievelėje“ užėmė II vietą.Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lolita Vaškelienė
Už pasiektus aukštus rezultatus akademinės veiklos pasiekimų srityje ir Jonavos krašto garsinimą
7.Jonavos Justino Vareikio progimnazijaRokas Šetkus 8a, Patricija Žukauskaitė 8b, Jurgis Kaminskas 8d, Robertas Reicenštein 8d, Gabija Paulauskaitė 8bLietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių konkurse „Matematinis PA DE DE“ užimta II vieta.Matematikos mokytojos Regina Krašauskienė, Lina Nekrošienė
8.Benas Damulis 6bXXII Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, II vieta;STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiada, II vieta.Geografijos mokytoja Živilė Nekrašaitė
Biologijos mokytoja Inga Andruškaitė
9.Jonavos Senamiesčio gimnazijaIgnas Balsys IV b kl.Tarptautinėje geomokslų olimpiadoje laimėjęs  bronzos medalį.Geografijos mokytoja metodininkė Svetlana Glušniova
10.Emilija Ramonaitė III b1 kl. XXXII Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiados trečioje amžiaus grupėje (10-12 klasės) užėmusi III vietą; 2022-2023 m. Lietuvos geomokslų olimpiadoje užėmusi II vietą.
11.Tomas Januškevič1e kl.Respublikiniame jaunimo fotoreportažų konkurse „Krištolinis objektyvas 2022“ užėmęs III vietą; XV tarptautinio fotografijos konkurse „Jaunas žmogus XXI amžiuje 2023” 12-16 amžiaus grupėje užėmė III vietą.Informatikos mokytoja metodininkė Asta Antanavičienė
12.Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijaAugustinas Banaitis Ib kl., Andrius Patruševas IVb kl.Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse vaikinų smiginio varžybose III vieta.Kūno kultūros mokytoja metodininkė Svajūnė Sipavičienė
13.Ieva Stankevičiūtė Ia kl.Respublikiniame kūrybos konkurse „Odė mėgstamiausiam knygos herojui“ III vieta.Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Rimkuvienė
14.Emilis Šaltys IId kl.Lietuvos dr. Juozo Petro Kazickio moksleivių programavimo konkurse II vieta.Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Angelė Buitkienė
15.Edvinas Šuopys IVė kl.Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, III vieta.Ekonomikos, verslo ir vadybos mokytoja metodininkė Rūta Strumilienė
16.Karina Marcaitytė Id. kl.Respublikinė viktorina „Po žvaigždėtu dangum“, II vieta.Fizikos mokytoja metodininkė Rita Morkaitienė
17.Gelmė Ivanauskaitė IIė kl.Respublikinė viktorina „Po žvaigžėtu dangum“, I vieta.
Už pasiektus aukštus rezultatus kultūros ir meno veiklos pasiekimų srityje ir Jonavos krašto garsinimą
18.Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklaUgnė LeonavičiūtėTarptautinio konkurso „Musicalada Fest“ 1 vietos diplomas;tarptautinio konkurso „Golden time talent“ 2 vietos diplomas;tarptautinio konkurso „Grokime kartu“ 3 vietos diplomas;respublikinio virtualaus jaunųjų atlikėjų konkurso „Naujieji atradimai 2023“ 1 vietos diplomas;respublikinio konkurso „Virpančios stygos“ 2 vietos diplomas;respublikinio konkurso „Romantikų įkvėpti“ laureato diplomas;respublikinio konkurso „Etiudas ir ne tik“ laureato diplomas.Fortepijono instrumento mokytoja metodininkėDaina Suslavičienė
19.Akvilė AksinavičiūtėTarptautinio konkurso „Muzikuojame dviese“ 1 vietos diplomas; tarptautinio konkurso „Nora Novik XI tarptautinio mažosios kamerinės muzikos konkursas“ 1 vietos diplomas; tarptautinio konkurso „Grokime kartu“ 1 vietos diplomas.Fortepijono instrumento mokytoja metodininkė Daiva Petrošienė
20.Beata BulkėTarptautinio konkurso „Golden time talent“ 2 vietos diplomas; tarptautinio konkurso „Grokime kartu“ 2 vietos diplomas; respublikinio konkurso „Naujieji atradimai 2023“ 2 vietos diplomas; respublikinio konkurso „Etiudas ir ne tik“ laureato diplomas.
21.Gabrielė DobravolskytėTarptautinio festivalio „Tiltai 2023“ 1 vietos diplomas;tarptautinio konkurso „Muzikuojame dviese“ 1 vietos diplomas; tarptautinio konkurso „Nora Novik XI tarptautinio mažosios kamerinės muzikos konkursas“ 1 vietos diplomas; tarptautinio konkurso „Grokime kartu“ 1 vietos diplomas; respublikinio konkurso „Romantikų įkvėpti“ laureato diplomas.Violončelės instrumento mokytoja metodininkė Roma Razmienė
22.Luknė JurevičiūtėI Tarptautinio įvairaus žanro jaunųjų atlikėjų konkurso-festivalio „Žydintys garsai“, I vietos diplomas; I Respublikinio styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkurso „Virpančios stygos“, 2 vietos diplomas; Tarptautinio konkurso „Musicalada fest“, Ispanija, 1 vietos diplomas; Respublikinio styginių instrumentų jaunųjų  atlikėjų konkurso „Romantikų įkvėpti“, laureato diplomas; II Respublikinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Naujieji atradimai“, 1 vietos diplomas; III Tarptautinio instrumentinių ansamblių konkurso „Grokime kartu“, Radviliškio m. m. 2023-03-25, 3 vietos diplomas; Tarptautinio konkurso ,,Golden Time Talent“, Londonas, JK , 2 vietos diplomas.Smuiko instrumento mokytoja ekspertė Virginija Verikienė
23.Elija AleksejevaTarptautinio konkurso „Grand pas“ 1 vietos diplomas.Dailės vyresnioji mokytoja Jolita Jasinskė
24.Beata BočkutėTarptautinio konkurso „Grand pas“ 3 vietos diplomas.
25.Meida MartišauskaitėTarptautinio konkurso „Grand pas“ 2 vietos diplomas.Dailės mokytoja metodininkė Edita Januškevičienė
26.Livija PaukštaitytėTarptautinio konkurso „Grand pas“ 3 vietos diplomas.
Už pasiektus aukštus rezultatus sporto srityje ir Jonavos krašto garsinimą
27.Jonavos sporto centrasAugustas BerasLietuvos jaunučių (bokso) čempionatas, III v.Treneris Ramūnas Kulbis
28.Nedas GecevičiusLietuvos jaunimo (bokso) čempionatas, II v.Treneris Kęstutis Antanavičius
29.Orinta StanevičiūtėLietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, I v.Trenerė Gražina Goštautaitė
30.Monika Juzėnaitė2023 m. Europos jaunių U17 tinklinio čempionato atranka, EEVZA čempionatas.Trenerė Lija Darandovienė
31.Odri Višumirskytė2023 m. Europos jaunių U17 tinklinio čempionato atranka, EEVZA čempionatas; 2022 m. Europos U 17 tinklinio čempionato II etapas, 17 v.
32.Emilija Mukaitė2022 m. Europos U 17 tinklinio čempionato II etapas, 17 v.
33.Vladyslav MimaAtviras Lietuvos mokinių vaikų U12 dziudo čempionatas, I v.Treneris Algimantas Bankauskas
34.Estela RagelytėAtviras Lietuvos mokinių vaikų U12 dziudo čempionatas, III v.
35.Marius GuobužisLietuvos laisvųjų ir moterų imtynių U15 čempionatas, III v. ; 2023 m. Lietuvos laisvųjų ir moterų imtynių U15 čempionatas, III v.Treneris Mindaugas Jurkynas
36.Nojus Grigaitis2023 m. Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U13 čempionatas, III v.
37.Airidas Maleckas2023 m. Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U13 čempionatas, III v.
38.Erikas Lukoševič2023 m. Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U13 čempionatas, III v.
39.Lietuvos jėgos trikovės federacijaAugusta ChlomkoLietuvos klasikinės trikovės čempionatas 2023, I vieta jaunių amžiaus grupė, svorio kategorija iki 52 kg, II vieta absoliučioje kategorijoje jaunių amžiaus grupėje, I vieta jaunimo amžiaus grupė, svorio kategorija iki 52 kg, II vieta absoliučioje kategorijoje jaunimo amžiaus grupėje.
Iškovoti Lietuvos rekordai jaunių ir jaunimo amžiaus grupėse. Klasikinės jėgos trikovėje tarp moterų įveiktas meistro normatyvas.
Treneris Aleksandras Žukauskas
166 views