Kultūra

G.Kanovičiaus premijos įteikimo šventėje – koncertas ir spektaklis


Rugsėjo 14 d. 17 val. Jonavos Grigorijaus Kanovičiaus viešojoje bibliotekoje bus įteikta jau septintoji respublikinė šio rašytojo vardo literatūrinė premija.

Šiais metais ji keliauja į poetės ir prozininkės Agnės Žagrakalytės rankas. Laureatės romanas „Triukšmaujantys: katalikai. Lengvas būdas parašyti istorinį romaną“ komisijos įvertintas už šiuolaikišką požiūrį į istoriją ir jos pateikimą skaitytojui.

17 val. premijos įteikimo šventėje svečius dainomis  bei muzika sveikins teatro aktorė Rasa Rapalytė ir pianistas, džiazo improvizatorius Daumantas Slipkus.

19 val. kviečiame išvysti Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos spektaklį „Daina nuo Vilijos iki Neries“ (režisierė Živilė Martinaitienė, muzikos mokytoja Neringa Kukarinienė) pagal Grigorijaus Kanovičiaus romaną „Miestelio romansas“.

Spektaklis vyks Jonavos kultūros centro Didžiojoje salėje. Birželio mėnesį vykusioje premjeroje šis jonaviečių kūrinys sužavėjo ne tik režisierės ir jos ugdytinių meistriškumu, bet ir savita G. Kanovičiaus kūrinio interpretacija, jautriais dabarties ir praeities sąsajų štrichais.

Iki pasimatymo šventėje!

Premijos steigėjas – Jonavos rajono savivaldybė. Už bendradarbiavimą dėkojame Jonavos rajono savivaldybės kultūros centrui ir Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijai.

Jonavos Grigorijaus Kanovičiaus viešosios bibliotekos info.

328 views