Sportas

Futsal A lygoje bus išbandyta vaizdo peržiūrų sistema


Šįvakar Jonavoje įvyksiančiose Optibet futsal A lygos rungtynėse pirmąkart istorijoje bus naudojamos vaizdo peržiūros. Tokiam eksperimentui pritarė tiek Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos valdyba, tiek rungtynėse dalyvausiantys klubai.

Bendradarbiaujant su Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) nutarta, kad teisėjai peržiūras galės panaudoti tik įvarčio, 6 metrų baudinio ar raudonos kortelės situacijose.

„Visų pirma, noriu pabrėžti, kad tai yra eksperimentas. Visų antra, natūralu, kad norisi kuo daugiau kokybės ir kuo mažiau klaidų. Man asmeniškai labai džiugu, kad visi į šį reikalą pažiūrėjome vieningai“, – sakė asociacijos direktorius Vytenis Kazlauskas.

Šįvakar, 20:45, bus žaidžiamos centrinės rato rungtynės, kuriose susikaus pirmąsias dvi vietas užimančios Kauno „Vyčio“ ir Jonavos „Vikingų“ komandos.

„Vikingai“ yra surinkę daugiau taškų, tačiau „Vytis“ dėl koronaviruso dar trejas rungtynes turi atsargoje.

Kitose dienos rungtynėse 18:30 Alytaus „Dainava“ susikaus su „Gargždų Pramogų“ atstovais. Alytiškiams tai yra šansas sugrįžti į trečiąją turnyro lentelės vietą, gargždiškiams – reabilituotis po pralaimėjimo „Vyčiui“ savaitgalį.

Dar trejos lygos rungtynės Radviliškyje ir Prienuose bus sužaistos rytoj. Kaip ir įprasta, visos jos bus tiesiogiai transliuojamos Youtube „Lietuvos futbolas“ kanale.

futsal.lt info.

130 views