Sportas

FK Jonava tapo pirmos lygos vicečempionais

Jonavos futbolininkai „auksinėse“ Pirmos lygos rungtynėse dėl pirmos vietos 11-os metrų baudinių serijoje nusileido FA Šiaulių komandai ir buvo priversti tenkintis sidabro medaliais.

Dar praėjusį sekmadienį abi šios ekipos susigrūmė paskutiniame reguliariojo sezono susitikime Jonavoje – tą kartą po atkaklios kovos pergalę šventė Šiaulių futbolininkai rezultatu 0:1.

Tai lėmė, kad Jonavos ir Šiaulių ekipos turėjo identišką surinktų taškų skaičių: abi komandos 2021 metų sezone iškovojo po 21 pergalę, sužaidė po 3 susitikimus lygiosiomis bei po 2 kartus pralaimėjo.

Lemiamos rungtynės buvo žaidžiamos penktadienį Kėdainių miesto stadione.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį su kamuoliu praleido Šiaulių komanda, jonaviečiai bandė regzti kontratakas, bet tai norimų vaisių neatnešė. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0:0.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pernelyg nepakito. Pagrindinio rungtynių laiko išsiaiškinti finalo nugalėtojui nepakako, komandoms teko žaisti pratęsimą, o rungtynių nugalėtojas buvo nuspręstas 11-os metrų baudinių serijoje.

Čia sėkmė lydėjo  Šiaulių futbolininkus, kurie realizavo 4 baudinius. Tuo tarpu jonaviečiams pavyko pelnyti 3.

Galutinis rungtynių rezultatas: FC Jonava 3:4 FA Šiauliai.

Jonavos futbolo klubas I lygos nugalėtojais iki tol buvo tapę 4 kartus, pastarąjį kartą tai buvo pavykę padaryti 2015 m.