Sportas

FK „Jonava” pergale pradėjo Pirmos lygos sezoną


Savaitgalį Lietuvoje prasidėjo naujasis Pirmos lygos futbolo sezonas. Pirmojo turo rungtynėse FK „Jonava” klubas Kretingos miesto stadione įveikė vietos “Miniją” rezultatu 2:1. Įvarčius jonaviškiams pelnė Laurynas Stonkus ir Marius Činikas.

FK „Jonava” treneris Eisvinas Utyra prieš sezono starto rungtynes atsakė į pirmalyga.lt klausimus apie savo planus ir žaidėjus:

Tikslai

Stengsimės kiekvienas rungtynes kautis dėl pergalės, nebūsime lengvas varžovas. Žinoma, kiekviena komanda sieks patekti į pirmą aštuntuką, kad tęstų kovą dėl vietų. Jei nepatektume – būtų blogai.

Ar galime pakovoti dėl patekimo į A lygą? Kodėl gi ne? Praeitais metais startavome neblogai, tik antroje pusėje buvo sunkiau. Davėm kovą visiems, ypač komandoms viršutinėje lentelės dalyje.

Šiemet esame geriau pasiruošę, su geresniu balansu. Išsaugojome komandos branduolį, turime ir jaunimo, ir patyrusių žaidėjų, kurie matė daug futbolo. Daugiau nei pusė komandos jonaviečių – geras ženklas, kad auga pamaina. Tikimės, kad kitais metais turėsime ir atnaujintą savo bazę – stadioną. Viskas eina į priekį. 

Potencialūs lyderiai 

Tikiu visais – nuo pirmo numerio iki paskutinio numerio, nuo vartininko iki puolėjo. Iš patyrusių žaidėjų, kurie daugiau pasiekę Lietuvos mastu, turime Martyną Matuzą, Marių Činiką, Tadą Eliošių. Tokie patyrę žaidėjai atneša jaunimui paspirties, motyvacijos.

Ryškiausi naujokai

Pasipildėme žaidėjais iš A lygos klubų: M. Matuzas atvyko iš Kauno, M. Činikas ir T. Eliošius grįžo į Jonavą po pertraukos iš pajūrio komandų. Iš užsienio ir kitų komandų grįžo vietiniai žaidėjai – Marius Ganusauskas, Almantas Vansevičius, Lukas Čepkauskas, Benas Spietinis. 

Turime penkis žaidėjus iš jaunimo akademijos. Džiugu, kad jie kyla aukštyn į vyrų futbolą. Pavyzdžiui, kaip vartininkas Gustas Jaskutis. Jam treniruotės su Martynu Matuzu leis dar labiau patobulėti

Didžiausi praradimai 

Gynėjas Arnas Paura perėjo į Marijampolės “Sūduvą”. Išėjo Robertas Ratkevičius. Traumos nėra išsigydęs Deividas Raulinaitis.

227 views