Sportas

FK „Jonava“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

FK „Jonava“ sekmadienį patyrė pirmąjį ir labai skaudų pralaimėjimą, Trakuose net 1:5 nusileidusi vietos „Riterių B“ komandai.

Pagrindinės „Riterių“, žaidžiančių A lygoje, komandos žaidėjais pasistiprinę varžovai nuo pat pirmųjų minučių kontroliavo rungtynių eigą ir greitai išsiveržė į priekį – 11 minutę pasižymėjo Juozas Lubas.

„Riteriai B“ toliau žaidimo gijas laikė savose rankose ir pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos, sužaidus pusvalandį, savo persvarą padvigubino. Rokas Filipavičius tiksliai smūgiavo į vartus ir po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 2:0.

Antrajame kėlinyje „Jonava“ pradėjo varžovų vartų šturmą ir sužaidus maždaug 15 minučių Almantas Vansevičius sušvelnino rezultatą ir grąžino intrigą į rungtynes.

Tačiau po pirmojo jonaviečių įvarčio praėjus keletai minučių tas pats J. Lubas įkalė trečiąją vinį į Romo Margelio saugomus vartus ir rezultatas tapo 1:3.

Po to sekė ketvirtasis, o visai netrukus – penktasis „Riterių B“ įvartis. Šie du taiklūs šeimininkų smūgiai reiškė visišką nokautą „Jonavos“ komandai. Atsikelti jonaviečiams jau buvo neįmanoma tad mačas baigėsi itin skaudžiai – 1:5.

Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti pagrindinis ekipos vartininkas ir kapitonas Martynas Matuzas, praėjusio turo mače su Vilniaus „Žalgiriu B“ gavęs raudoną kortelę.

Dėl tokios pačios nuobaudos prie „Jonavos“ suolelio negalėjo stovėti vyriausiasis komandos treneris Eisvinas Utyra, kuris rungtynes stebėjo iš tribūnų.