FK „Jonava” namuose įveikė Vilniaus BFA

„Jonavos“ komanda penktadienį rezultatu 3:1 įveikė Vilniaus BFA komandą. Tai buvo gaivaus oro gurkšnis po skaudaus pralaimėjimo Trakuose praėjusiame ture.

Jonavos komandą į priekį 15-ąją minutę išvedė naujokas iš Rumunijos Bogdanas Petrescu, tačiau likusį pirmojo kėlinio laiką jonaviečiai, nors žaidė vadinamuoju „pirmuoju numeriu“, progas leido veltui.

33 minutę prie BFA vartų iškilo pavojinga situacija, kurioje rungtynių teisėjas galėjo skirti vienuolikos metrų baudinį, vis dėlto arbitro švilpukas tuo metu tylėjo.

Dėl to įpykęs „Jonavos“ žaidėjas Džiugas Raudonius jau po kelių akimirkų grubiai nugriovė varžovų žaidėją ir buvo nubaustas geltona kortele.

41-ąją minutę itin pavojingas epizodas buvo jau prie „Jonavos“ vartų. Vis dėlto komandos kapitonas Martynas Matuzas sužaidė tarsi pasaulinės klasės vartininkas – nuostabiai atlaikė pavojingą priešininkų smūgį ir paliko savo vartus švarius.

Po keturių minučių jonavietis Artūras Rocys smūgiavo iš toli, bet kamuolys skriejo virš vartų.

Tad po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:0 „Jonavos“ naudai.

Praėjus vos kelioms minutėms nuo antrosios mačo dalies pradžios Laurynas Stonkus pelnė antrąjį „Jonavos“ įvartį ir jau atrodė, kad BFA ekipa intrigos nebeįneš.

Tačiau 71-ąją minutę buvo paskirtas baudinys į „Jonavos“ vartus. Artūras Skuratovičius jį sėkmingai realizavo ir rezultatas tapo 2:1.

Po aštuonių minučių „Jonavos“ standartinių padėčių meistras Jonas Ulberkis po varžovo pražangos pavojingai smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų, tačiau smūgis tikslo nepasiekė.

Rungtynių laikrodžiui jau tiksint paskutines sekundes L. Stonkus dar kartą pasiuntė kamuolį į BFA komandos vartus ir vilniečiai jau nebeturėjo šansų atsitiesti. Galutinis rungtynių rezultatas – 3:1.