Sportas

FK Jonava namuose įveikė „Sūduvą B“

Po vasaros pertraukos į stadionus grįžo Pirmos lygos pirmenybės. FK „Jonava“ namuose priėmė Marijampolės „Sūduvos B“ komandą, kurią įveikė rezultatu 2:0.

Rungtynes Jonavos komanda pradėjo aktyviai ir jau 14 minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Filip Halgoš.

Po įvarčio „Jonavos“ futbolininkai ir toliau nemažino apsukų. Aktyvumu išsiskyrė F. Halgoš, Marius Ganusauskas, Jurij Lebedev.

27 minutę puikių smūgiu įvartį pelnė M. Ganusauskas ir pirmasis kėlinys baigėsi 2:0.

Antrąjame kėlinyje žaidimas kiek apsilygino. Jaunieji marijampoliečiai žaidė kiek aktyviau, o jonaviečiai stengėsi išlaikyti pranašumą. Ypatingai pavojingų progų komandos nesukūrė ir įvarčių nebuvo pelnyta.

Po keitimų Jonavos komandoje pasirodė net trys jauni futbolininkai – Egidijus Mickus, Domas Stankevičius, Rokas Macijauskas.