Sportas

FK „Jonava“ įspūdingai laimėjo Panevėžyje

Šeštadienį Panevėžyje permainingose LFF I lygos rungtynėse FK „Jonava“ įveikė vietos „Panevėžys B“ komandą rezultatu 3:2, nors varžovai pirmieji pelnė abu savo įvarčius.

Jonaviečiai Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione įvarčius į savo vartus prasileido 20 ir 22 minutėmis. Dar po 20 min. Benui Spietiniui pavyko sušvelninti rezultatą – pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 2:1.

Po pertraukos taikliai smūgiavo jau tik jonaviečiai, kurie rezultatą persvėrė pačioje rungtynių pabaigoje – B. Spietinis išlygino 87 min., o pergalingą įvartį jau per pridėtą laiką pelnė Marius Ganusauskas.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse abiejų komandų žaidėjams parodytos iš viso 11 geltonų kortelių.

Šeštadienį LFF I lygoje baigėsi pirmasis ratas, po kurio komandos tęs kovas jau atskirose dvejose grupėse – pirmajame aštuonete ir antrame šešete. FK „Jonava“ turnyro lentelėje šiuo metu yra pirmoje vietoje.