FK „Jonava“ išplėšė lygiąsias Telšiuose

Lauryno Stonkaus įvartis paskutinę rungtynių sekundę išplėšė lygiąsias „Jonavos“ ekipai išvykoje mače prieš Telšių „Džiugą“. Po kampinio „Jonavos“ puolėjas nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą – 2:2.

Viso mačo metu komandos žaidė itin lygiai – vienos komandos pavojingas progas keisdavo kitos ekipos lygiai taip pat pavojingi epizodai. 14 minutę „Jonava“ galėjo išsiveržti į priekį, tačiau to padaryti nepavyko.

19-ąją minutę jau „Jonavos“ ekipos vartininkas Martynas Matuzas sulaukė pavojaus prie savų vartų, bet ir ši „Džiugo“ ataka vaisių neatnešė.

Vos po minutės šeimininkai vėl atakavo „Jonavos“ vartus, tačiau šįkart puikiai sužaidė „Jonavos“ gynėjai ir kamuolys buvo išmuštas iš baudos aikštelės.

Tačiau šeimininkai pasiduoti neketino – 62-ąją minutę Andrius Lipskis pelnė pirmąjį mačo įvartį ir išvedė „Džiugą“ į priekį.

O 69-ąją mačo minutę, paradoksalu, bet į „Džiugo“ vartus kamuolį pasiuntė Džiugas. „Jonavos“ atstovas Džiugas Raudonius pasinaudojo puikia proga ir išlygino rezultatą – 1:1.

Komandos toliau žaidė koja kojon iki pat mačo pabaigos. Bet 81-ąją minutę Tomas Rapalavičius vėl išvedė „Džiugą“ į priekį ir jau atrodė, kad „Jonava“ praras pirmuosius taškus LFF I lygos pirmenybėse.

Dar prieš tai po geltoną kortelę prieš save išvydo du Martynai – „Džiugo“ atstovas Martynas Vasiliauskas, o po kelių minučių ir „Jonavos“ vartų sargas Martynas Matuzas.

Po T. Rapalavičiaus įvarčio už netinkamas kalbas su mačo arbitrais geltoną kortelę gavo ir „Jonavos“ ekipos treneris Eisvinas Utyra. Viskas rodė, kad „Jonavai“ šis mačas pasibaigs nepalankiai. Tačiau…

Teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo 5 minutes ir pačią paskutinę minutę „Jonava“ kėlė kampinį, po kurio kamuolys pasiekė L. Stonkų ir šis nukreipė jį į vartus. Po lygiąsias lėmusio L. Stonkaus įvarčio nuskambėjo arbitro švilpukas. Galutinis rezultatas – 2:2.