Naujienos

FK „Jonava“ I lygos sezoną baigė trečioje vietoje


Lietuvos futbolo Pirmos lygos nugalėtojų medaliai pirmą kartą istorijoje iškeliaus į Kėdainius. Paskutinėse sezono rungtynėse „Nevėžio“ komanda 2:0 įveikė varžovus iš Jonavos ir iškovojo nugalėtojų titulą.

Prieš paskutinį turą „Nevėžio“ suklupimo dar laukė Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipa, tačiau Kėdainių komanda dvikovoje su kaimynais iš „Jonavos“ reikalus išsprendė rungtynių pradžioje per pirmąsias 10 minučių.

Dukart pasižymėjęs Evaldas Kugys trečius metus iš eilės atsiims rezultatyviausio žaidėjo prizą. Šį sezoną jis įmušė 16 įvarčių. Pernai kėdainietis šį titulą pasidalino su „Dainavai“ atstovavusiu kolumbiečiu Jose Luis Balanta.

Antroji vieta atiteko „Hegelmann Litauen“ komandai, kuri paskutiniame ture 3:0 įveikė FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Treti liko „Jonavos“ atstovai.

Ketvirtą poziciją iškovojo praėjusių metų nugalėtojas Telšių „Džiugas“. Jis kovoje dėl šios vietos namuose 1:0 nugalėjo „Dainavą“.

Pirmoje lygoje šį sezoną žaidė 14 komandų. Po pirmojo rato jos pasidalino į dvi grupes, kurios kovojo dėl 1-8 ir 9-14 vietų.

Pagal Lietuvos futbolo federacijos (LFF) varžybų nuostatus, keturios stipriausios Pirmos lygos komandos iškovojo sportinę teisę kitą sezoną žaisti A lygoje, o dvi paskutinės – prarado.

Galutinė turnyro rikiuotė:
1. Kėdainių „Nevėžis“ – 48 tšk.
2. Kauno „Hegelmann Litauen“ – 46
3. FK „Jonava“ – 41
4. Telšių „Džiugas“ – 38
5. FA „Šiauliai“ – 32
6. Alytaus DFK „Dainava“ – 32
7. „Vilniaus Vytis“ – 27
8. „Panevėžys“ B – 21

9. Vilniaus „Žalgiris“ B – 24 tšk.
10. Kretingos „Minija“ – 21
11. „Kauno Žalgiris“ B – 16
12. Mažeikių „Atmosfera“ – 15
13. Vilniaus BFA – 14
14. FK „Riteriai“ B – 3

pirmalyga.lt info.

264 views