Naujienos

FK Jonava atnaujintame namų stadione pratęsė pergalių seriją

„Jonavos“ futbolininkai tęsią pergalingą žygį LFF Pirmoje lygoje. Jonaviečiai namuose, atnaujintame natūralios dangos centriniame miesto stadione 3:1 palaužė FK „Vilniaus Žalgirio“ dublerių komandą.

Prieš rungtynes buvo pasveikintas geriausiu gegužės mėnesio Pirmos lygos žaidėju pripažintas „Jonavos“ vidurio saugas Filipas Halgošas.

Marius Ganusauskas pasižymėjo jau 9-tą susitikimo minutę. Svečiai rezultatą išlygino 38 min., kai vienintelį įvartį į mūsų vartus įmušė Ervinas Vilkaitis. Ilgai lygaus rezultato žalgiriečiams išlaikyti nepavyko. Marius Ganusauskas pasižymėjo antru taikliu smūgiu (44 min.).

Antrame kėlinyje Šarūnas Činikas dar padidino „Jonavos“ pranašumą taikliai pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus 61 min.

Jonaviškiai Tadas Eliošius (27 min.) ir Gytis Vasylius (31 min.) buvo nubausti geltonomis kortelėmis,  Žalgiris B gretose taip pat įspėtas Martynas Valukonis (33 min.).

33 taškus surinkusi „Jonava” – vienvaldė lygos lyderė, ketvirtą kartą iš eilės pralaimėjęs Žalgiris B su 21 tašku lieka 4-oje vietoje.

Kitas rungtynes „Jonava“ žais birželio 27 dieną Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione su Panevėžio B komanda.