Verslas

Fabriko gatvėje kils naujas biurų ir serviso pastatas


Statybinės industrinės technikos, šaldytuvų bei šaldymo įrangos gamintojo „Liebherr“ atstovai Lietuvoje UAB „Alfis“ vykdo plėtros projektą Jonavoje – Fabriko g. 5b jau šį pavasarį planuoja pradėti naujo įmonės biuro ir serviso bei sandėliavimo pastato statybas.

Naujose patalpose bus atliekamas technikos paruošimas pardavimui, remontai, techninis ir garantinis aptarnavimai. Jonavoje numatoma remontuoti įvairią sunkiąją industrinę techniką: ekskavatorius, buldozerius, krautuvus.

„Teko ne kartą susitikti ir bendrauti su įmonės vadovais, todėl labai džiaugiuosi, kad „Alfis“ tvirtai apsisprendė plėstis Jonavoje. Rajono gyventojams tai reiškia naujas įsidarbinimo galimybes, o savivaldybei – ne tik investicijas, bet ir pripažinimą, kad esame patrauklūs verslo plėtrai“, – sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

UAB „Alfis“ į naują pastatą Jonavoje planuoja investuoti iki 2 mln. eurų.

Naujame biure įmonė žada įrengti 11 darbo vietų administracijos darbuotojams, o serviso patalpose sukurti 10 naujų darbo vietų aukštos kvalifikacijos serviso inžinieriams.

„Jonavą plėtrai pasirinkome dėl patogios geografinės padėties, puikios infrastruktūros ir palankaus savivaldybės požiūrio į verslą bei investicijas“, – sako UAB „Alfis“ direktorius Daugirdas Lukoševičius.

Naujojo pastato Fabriko gatvėje bendrasis plotas sieks 970 m².

Pastatą projektavo architektų biuras „G. Natkevičius ir partneriai“. Teigiama, kad jis išsiskirs originalia architektūra ir interjeru, aukštos kokybės apdailos medžiagomis ir energiją tausojančiu moderniu fasadu.

Jonavos raj. savivaldybės info.

227 views