Emocingame mūšyje – sunki Jonavos klubo pergalė

Kova buvo labai karšta, o galiausiai sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Jonavos „CBet“ (6/7) ekipa, kuri namie 77:69 (22:16, 12:22, 18:20, 25:11) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (2/11).

Taip Virginijaus Šeškaus auklėtiniai nutraukė trijų pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“.

Pirmąjį kėlinį „CBet“ baigė spurtu 7:0 ir taip išsiveržė į priekį 22:16. Vis tik užteko 4 minučių, kad rezultatas taptų lygus, o galiausiai Žygimantas Skučas išvedė į priekį „Pieno žvaigždes“ – 26:24. Pranašumą susikrovusi Pasvalio ekipa jo iki pertraukos neišbarstė (38:34), bet iškart po jos tritaškį smeigė Vitalijus Kozys, dar du taškus pridėjo Kahlilas Thomasas – 39:38.

Įtemptoje kovoje netrūko ir aistrų: įpusėjus trečiajam ketvirčiui po techninę pražangą užsidirbo Ž.Skučas ir treneris Mantas Šernius. Tai leido šeimininkams priartėti per minimalų skirtumą – 49:50. Maža to, Simas Jarumbauskas netrukus gavo nesportinę pražangą, kadangi skaudžiai ant parketo nubloškė Edviną Šeškų, tad taip J.Ramanauskas išlygino rezultatą – 50:50. Laimei, E.Šeškui nieko rimto nenutiko ir jis greitai grįžo į aikštę.

Kristapo Gludičio tritaškių nepažabojusi Jonavos ekipa krito į duobelę (50:58), tačiau lėtai ėmė iš jos kilti. Po Lachlano Andersono tolimo šūvio vėl buvo lygu, o netrukus jis pats dėjimu drebino krepšį ir tęsė gerą „CBet“ atkarpą – 68:61. Ketvirtasis kėlinys buvo labai palankus šiam legionieriui.

Virginijus Šeškus karščiavosi – gavo techninę pražangą ir nepešė savo, nes po peržiūros kamuolys atiteko Pasvalio klubui – 67:72. Liko mažiau nei 2 minutės, K.Thomasas pelnė svarbius taškus (74:67) ir pergalės šeimininkai nebepaleido iš rankų.

K.Thomasas žaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“: per 37 minutes jo statistika siekė 24 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 30 naudingumo balų.

„CBet“: Kahlilas Thomasas 24 (11/13 dvit., 9 atk. kam.), Lachlanas Andersonas 16, Evaldas Šaulys 11, Edvinas Šeškus (6 atk. kam., 0/5 trit.) ir Emmanuelis Lecomte’as (6 rez. perd.) – po 8.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 13 (1/7 trit.), Arnas Beručka 11 (2/7 trit.), Simas Jarumbauskas (1/7 trit., 8 atk. kam.) ir Kristapas Gluditis – po 10, Markellis Johnsonas 9.

„Nervingos rungtynės – kaip finalas. Jei būtume pralaimėję šias – lauktų Prienai, nebūtų irgi lengva. Sunku žaisti, kai seka tiek pralaimėjimų. Užtat žmonės nepasakys, kad Šeškus gali laimėti tik tritaškiais – juos metėme tik 17 proc. taiklumu. Tai mane jaudina, nes ketverių rungtynių vidurkis – 18 proc.“, – kalbėjo V.Šeškus.

„Atrodė, kad tris kėlinius kontroliavome situaciją, bet neišnaudojome varžovų keitimosi ginamaisiais. Buvo mažas pataikymas iš tų, kurie turėtų būti lyderiai. Sunkiu momentu norėčiau matyti lyderystę. Maža rotacija turbūt irgi duoda savo“, – pralaimėjimo priežastis išskyrė M.Šernius.