Naujienos

Elektriniai „Bolt“ paspirtukai – jau Jonavoje


Į Lietuvos miestų gatves sugrįžta žalieji el. paspirtukai – susisiekimo paslaugų platforma „Bolt“ pradeda penktąjį sezoną ir ateina į Jonavą. Pirmieji paspirtukai jau išrikiuoti miesto centre, prie poliklinikos, Plento g. Maximos.

Platformos atstovų teigimu, paspirtukai miestų gatves pasieks palaipsniui, o sulaukus paskutiniųjų žiemiškų orų pasispardymų – dar bus laikinai deaktyvuojami.

Eismo dalyvių saugumas bus šio sezono prioritetas, rašoma bendrovės pranešime.

„Tai nėra vien deklaracija – praėjusiais metais buvo sukurta strategija nelaimingų atsitikimų ir netinkamo parkavimo prevencijai, todėl šiemet laukia tiesiog didelis mūsų komandos darbas viso sezono metu.

Kaip ir anksčiau – tikime vartotojų, ypač naujokų, edukacija, o antrasis laiptelis – tai individualus darbas su tais, kuriems žinutės programėlėje ar bendro perspėjimo nepakanka.

Parkavimo klausimu geriausias to pavyzdys yra „Bolt Patrol“ tarnyba, kuri ir toliau tęs darbą miestuose. Galiausiai, būsime griežtesni piktnaudžiaujantiems – esame pasiryžę aktyviai blokuoti netinkamai besielgiančius paspirtukų naudotojus“, – vardija Benas Jurlovas, „Bolt“ dalijimosi paslaugų vyr. specialistas.

„Bolt“ paspirtukais Lietuvoje naudojasi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Alytaus, Marijampolės, Mažeikių, Kėdainių, Tauragės, Ukmergės, Jonavos, Trakų, Kazlų Rūdos gyventojai ir šių miestų svečiai.

509 views